4 Kanal AHD Video + PTZ Data Fiber Optik Çevirici 960P # CLR-HDV-A124

İletişime Geçiniz 4 Kanal AHD Video + PTZ Data Fiber Optik Çevirici 960P # CLR-HDV-A124

 

 

ahd video fiber uygulama resmi

 

 

CLR-HDV-A124 AHD Video Fiber Optik Çevirici; 2MP AHD Kamera kulanarak, 1000m Multimode kablo üzerinden de çalışmaktadır.

 

 

2-4-8 kanal AHD Video Optik Çeviriciler tanıtım videosu


 

Ürün videosu

 

CLR Networks AHD Fiber Modem videosu için tıklayın

 

 

 

 

CLR-HDV-A124 # 4 Kanal AHD Video + PTZ Data Fiber Optik Çevirici, SMF FC 960P


 

CLR-HDV-A124 model mumaralı CCTV analog AHD 960P video fiber optik konvertör, Full HD analog video çıkışlı CCTV güvenlik kameralarını fiber optik kablo üzerinden DVR kayıt cihazına taşımaya yarar. 

 

Ayrıca HD CVI ve HD TVI kameralar ile uyumludur.

  • AHD Analog HD olarak 2M videoyu destekler
  • HD-TVI ve HD-CVI olarak 1.3M videoyu destekler

Set içinde bulunan TRANSMITTER (verici) ünitesi kameraların bulunduğu sahada konumlandırılır. Kameralardan gelen koaksiyel kablolar BNC konnektörle Transmitter cihaza irtibatlanır. Transitterın fiber çıkışında ise FC konnektör ile bağlantı  mevcuttur. Bu optik konnektör üzerinden fiber hatta bağlantı yapılır. Transmitter koaks-fiber dönüşümü yaparak video sinyalini fiber hatta bindirir.

RECEIVER (alıcı) ünitesi ise merkezi noktadaki DVR kayıt cihazının yanında konumlandırılır. Sahadaki kamera lokasyonundan gelen fiber hat, receiver cihazının optik girişine bağlanır. Fiber-koaks dönüşümü yapan receiverın BNC çıkışları ise koaksiyel patch cordlar ile DVR'ın video-in portlarına irtibatlanır.

Kameraların uzaktan PTZ (pan tilt zoom) kontrolü ise video optik çevirici setinin RS485 data kanalından gerçekleştirilir. Hem TX hem de RX cihazlarındaki kontaklara 2-telli RS485 (+) ve (-) uşları bağlanarak ters yönde PTZ datası iletilebilir.

 

Video Özellikleri


 

Giriş / Çıkış Empedansı: 75Ω (Nonequilibrium)
Video Band Genişliği: 45MHz
Video Voltajı: 500MVP-P
Verici terminaldeki giriş yansıma kaybı: >15dB
Alıcı terminaldeki azami Jitter: <0.2UI
İniş/Çıkış Süresi: <0.8ns
Video arayüz bağlantısı: BNC
Video direnci: 75Ω
Desteklenen video biçimleri :CVI AHD TVI ve CVBS (Analog)
Desteklenen Çözünürlük: 720P/960P
Desteklenen Kamera Tipleri:

  • CVI : 960P/1.3MP (1280×960), 720P/1MP (1280×720)
  • AHD : 960P/2MP (1280×960), 720P/1MP (1280×720)
  • TVI : 960P/1.3MP (1280×960), 720P/1MP (1280×720)

 

Optik Fiber Özellikleri


 


Optik Fiber Arayüz Bağlantısı: FC/UPC
Fiber dalga boyu: 1310/1550nm
Fiber tipi: single mode single fiber
İletim Mesafesi: 0-20Km

 

 

Data Özellikleri



İletim Hızı: 0-115.2kbps, Ters yön
Data Tipi: RS485
Bit Hata Oranı: <1x10-9

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1095
  • Ürün Kodu: CLR-HDV-A124
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: AHD-Fiber, 4 Kanal AHD Fiber Çevirici, Analog Kamera – Fiber Optik Dönüştürücü, HD-TVI Fiber Optik Dönüştürücü, HD-CVI Fiber Optik Çevirici, Fiber CCTV, AHD Video Converter, CVI Fiber Converter, TVI Fiber Konvertör, HD Video fiber extender, CCTV Fiber Optic Converter, 4 Channel CCTV AHD Video to Optical Fiber Converter, RS485 Datalı Analog AHD Fiber Converter