CLR-CAN-F10 @ CAN Bus Multimode Fiber Optik Çevirici

CLR-CAN-F10 @ CAN Bus Multimode Fiber Optik Çevirici

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın

 

 

 

 

 

 
CLR-CAN-F10 # CAN Bus Fiber Optik SC Duplex Multimode Çevirici

 

CAN Bus protokolünü EMI gibi dış etkilerden etkilenmeden multimode fiber optik kablo ile uzak mesafelere transparan olarak taşır. Ayrıca EMI elektromanyetik interferance'ın yoğun olduğu alanlarda tercih edilebilir. 2 CAN network cihazı arasında gönderme-alma ve depolama yapabilir. 2.5Kbps ile 1Mbps arasındaki değişik hızları destekler. CAN arayüzü hızını otomatik tespit edip kendini ayarlarlayabilir. Point-to-point uygulamada kullanılır. En yaygın kullanım alanı yangın ihbar santrallerinin birbirleri ile haberleşmesidir. 

 

CAN Arayüzü

  • CAN2.0A ve CAN2.0B Canbus Desteği
  • CAN Sinyalleri GND, CANL ve CANH
  • Hızı 2.5K ~ 1000K bps
  • Arayüz Direnci 120 Ohm Harici sonlandırıcı
  • Node Kapasitesi 110 Nod
  • İzolasyon Koruması 2KVAC
  • ESD Koruması 8KV
  • Bağlantı Arayüzü 5PIN Terminal Blok
  • CAN İletişim Mesafesi 40m~10Km

 

Fiber Optik Arayüzü  

  • Multimode
  • SC Duplex 
  • Dual Fiber - 2 Core
  • Optik Dalga Boyu 850 nm
  • Haberleşme Mesafesi MMF Kablo ile 2 km

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-CAN-F10
BirimiSet
Set İçeriğiAlıcı&Verici
Genel Teknik Özellikler
Koruma SınıfıIP40
Fiber ModuMultimode
Optik Dalgaboyu850 nm
Haberleşme Mesafesi2 km
Fiber SayısıDual - 2 Core
Fiber Konnektör TipiSC Duplex
Canbus Arayüz Özellikleri
Canbus DesteğiCAN 2.0A, CAN 2.0B
CAN SinyaliGND, CANL, CANH
Baud Rate2.5K ~ 1000Kbps
Konnektör Tipi5 Pin terminal blok
CAN İletim Mesafesi40 m ~ 10 km
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-40ºC ~ 70ºC
Montaj ŞekliDuvar ve Panel Montaj
Boyut22 x 69 x 10 mm
Dosya Adı
Canbus Fiber Optik Çevirici katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1320
  • Ürün Kodu: CLR-CAN-F10
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Canbus Fiber Çevirici