CLR-GES-B40B @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 40km

CLR-GES-B40B @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 40km

 

Bu ürün CLR-GES-B40A model nolu SFP modül ile karşılıklı set olarak kullanılmalıdır.

 

 

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
teknik şartnameSFP Modüllerin montaj kılavuzu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ce bildirgesiÜrüne ait CE Deklarasyonu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

CLR-GES-B40B # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 1550nm RX: 1310nm

Singlemode, Simplex LC konnektörlü, 1550/1310nm dalgaboyu, 40km haberleşme mesafesi

 

CLR-GES-B40B model numaralı fiber optik gigabit SFP transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

1 core fiber optik kablodan yani tek damardan çalışabilir. Alış ve Veriş dalgaboyları farklı olduğu için tek kıl üzerinde full-duplex 1Gbps veri iletişimi yapabilir. Dolayısıyla performans açısından duplex SFP modüllerden farkı yoktur.

CLR-GES-B40B SFP modülün karşısında CLR-GES-B40A olmalıdır ki tek core üzerinden karşılıklı alış-veriş dalgaboyları uygun olsun

Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.

Switch, Router, Server ve PCI NIC üreticileri olan, Cisco, Avaya, Juniper, Enterasys, Huawei, D-Link, Planet, Repotec, TG-Net, Moxa, TP-Link, Allied Telesis, Zyxel, Dell, Edgecore, Gigamon, Netgear, Alkatel ve Etherwan gibi birçok marka ile uyumludur.

Data-rate olarak 1.25Gbps veri hızında çalışır.

9/125 OS1 Singlemode fiber optik kablo ile 40km haberleşme mesafesine sahiptir. 

CLR-GES-B40B transceiver optik modülü üç bölümden oluşur:

  • Optik Çıkış Lazer Tipi DFP laser transmitter,
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN photo diode (TIA ön kuvvetlendirici ile tümleşik olarak)
  • MCU kontrol ünitesi.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.     

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı Gigabit Ethernet 1.25Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi DFP
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:1550/1310nm (Spectrum: 1480/1580nm TX, 1290/1330nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OS1 9/125 single mode optik kabloda 40km
  • Fiber Optik Konnektörü LC Simplex - Single Fiber 
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • Gigabit Ethernet
  • Switch - Switch ara bağlantıları
  • Router - Server ara bağlantıları
  • PCI Network Interface Kartları

 

Uyarı

CLR-GES-B40A ve CLR-GES-B40B Karşılıklı olarak set şeklinde kullanılmalıdır.

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-GES-B40B
BirimiAdet
Birlikte ÇalışmaCLR-GES-B40A ile karşılıklı set olarak
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuSinglemode
Optik DalgaboyuTX:1550nm / RX:1310nm
Fiber StandardıOS1, OS2
Haberleşme Mesafesi40km / OS1 kabloda
Fiber SayısıSingle - 1 core
Fiber Konnektör TipiLC Simplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP
Uygulama TipiGigabit Ethernet
Veri Hızı1.25Gbps
Optik Standardı1000Base-BX
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)1550/1310nm (Spectrum: 1480/1580nm TX, 1290/1330nm RX)
Spectral Genişlik - RMS (∆λ)1nm
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-5 ~ 0dBm
Extinction Ratio (ER)9dB
Optik İniş-Çıkış Süresi (tr/tf)0.26ns
Alış Hassasiyeti-23dBm
Alıcı Aşırı yük seviyesi-3dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiDFP
Optik Sinyal DedektörüPIN photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC
Dosya Adı
SFP Modüllerin Montajı ve Önemli Noktalarİndir
CLR-GES-B40A & CLR-GES-B40B Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 480
  • Ürün Kodu: CLR-GES-B40B
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: singlemode transceiver, gigabitethernet SFP, 1 core