CLR-GES-B80B @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 80km

CLR-GES-B80B @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 80km

 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

 

Şartname

  • SFP modül, ethernet ağ cihazlarının standart SFP yuvalarına uygun olmalıdır.
  • 1000Base-LX standardını karşılamalı ve 1Gbit/s ethernet hızında çalışmalıdır.
  • Modülün veri hızı 1.25Gbps olmalıdır.
  • Modül üzerinde bir adet fiber optik konnektör girişi (simplex) bulunmalıdır. Bu konnektör girişi LC tipinde olmalıdır.
  • Modül singlemode olarak çalışmalıdır.
  • Çalıştığı dalgaboyu λc:1550/1490nm (Spectrum:1530/1570nm TX, 1470/1510nm RX) olmalıdır.
  • Azami Đletim mesafesi, 9/125µm OS1 single-mode fiber kablo ile en az 80km olmalıdır.
  • Ortalama optik çıkış gücü değeri -5/0 dBm (min/max) olmalıdır.
  • Modül üzerindeki optik girişlerin alış hassasiyet değeri en yüksek -23dBm olmalıdır
  • Modülün optik iniş/çıkış (tr/tf) süresi 0,26ns olmalıdır.
  • Modülün spectral genişliği(RMS) 1nm olmalıdır.
  • Extinction Ratio (ER) 9dB olmalıdır.
  • Modülün Laser Transmitter tipi DFP olmalıdır.
  • Optik sinyal dedektörü PIN Photodiode olmalıdır.
  • Modülün DDM (Digital Diagnostic Monitoring) desteği bulunmalıdır.
  • Modülün voltaj aralığı 3.13V ~ 3.47V olmalıdır
  • Çalışma sıcaklık aralığı 0°C ~ 70°C olmalıdır.
  • Receiver overload değeri en az -3dBm olmalıdır
  • Class 1 Laser güvenlik sertifikasına uygun olmalıdır.
  • SFF-8472 uyumlu olmalıdır.
  • SFP MSA uyumlu olmalıdır.

 

 

 

ce bildirgesiÜrüne ait CE Deklarasyonu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

Bu ürün CLR-GES-B80A model nolu SFP modül ile karşılıklı set olarak kullanılmalıdır.

 

 

 

Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
teknik şartnameSFP Modüllerin montaj kılavuzu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

 

CLR-GES-B80B # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 1550nm RX: 1490nm

Singlemode, Simplex LC konnektörlü, 1550/1490nm dalgaboyu, 80km haberleşme mesafesi

 

CLR-GES-B80B model numaralı fiber optik gigabit SFP transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

1 core fiber optik kablodan yani tek damardan çalışabilir. Alış ve Veriş dalgaboyları farklı olduğu için tek kıl üzerinde full-duplex 1Gbps veri iletişimi yapabilir. Dolayısıyla performans açısından duplex SFP modüllerden farkı yoktur.

CLR-GES-B80B SFP modülün karşısında CLR-GES-B80A olmalıdır ki tek core üzerinden karşılıklı alış-veriş dalgaboyları uygun olsun

Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.

Switch, Router, Server ve PCI NIC üreticileri olan, Cisco, Avaya, Juniper, Enterasys, Huawei, D-Link, Planet, Repotec, TG-Net, Moxa, TP-Link, Allied Telesis, Zyxel, Dell, Edgecore, Gigamon, Netgear, Alkatel ve Etherwan gibi birçok marka ile uyumludur.

Data-rate olarak 1.25Gbps veri hızında çalışır.

9/125 OS1 Singlemode fiber optik kablo ile 80km haberleşme mesafesine sahiptir. 

CLR-GES-B80B transceiver optik modülü üç bölümden oluşur:

  • Optik Çıkış Lazer Tipi DFP laser transmitter,
  • Optik Alış Sinyal Algılama APD photo diode (TIA ön kuvvetlendirici ile tümleşik olarak)
  • MCU kontrol ünitesi.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.     

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı Gigabit Ethernet 1.25Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi DFP
  • Optik Alış Sinyal Algılama APD Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:1550/1490nm (Spectrum: 1530/1570 nm TX, 1470/1510nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OS1 9/125 single mode optik kabloda 80km
  • Fiber Optik Konnektörü LC Simplex - Single Fiber 
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • Gigabit Ethernet
  • Switch - Switch ara bağlantıları
  • Router - Server ara bağlantıları
  • PCI Network Interface Kartları

 

Uyarı

CLR-GES-B80A ve CLR-GES-B80B Karşılıklı olarak set şeklinde kullanılmalıdır.

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-GES-B80B
BirimiAdet
Birlikte ÇalışmaCLR-GES-B80A ile karşılıklı set olarak
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuSinglemode
Optik DalgaboyuTX:1550nm / RX:1490nm
Fiber StandardıOS1, OS2
Haberleşme Mesafesi80km / OS1 kabloda
Fiber SayısıSingle - 1 core
Fiber Konnektör TipiLC Simplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP
Uygulama TipiGigabit Ethernet
Veri Hızı1.25Gbps
Optik Standardı1000Base-BX
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)1550/1490nm (Spectrum: 1530/1570 nm TX, 1470/1510nm RX)
Spectral Genişlik - RMS (∆λ)1nm
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)0 ~ 5dBm
Extinction Ratio (ER)9dB
Optik İniş-Çıkış Süresi (tr/tf)0.26ns
Alış Hassasiyeti-23dBm
Alıcı Aşırı yük seviyesi-3dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiDFP
Optik Sinyal DedektörüAPD photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC
Dosya Adı
SFP Modüllerin Montajı ve Önemli Noktalarİndir
CLR-GES-B80A & CLR-GES-B80B Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2384
  • Ürün Kodu: CLR-GES-B80B
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: singlemode transceiver, gigabitethernet SFP, 1 core