CLR-GES-EX40 @ Gigabit SFP Modül 1000Base-EX LC Duplex SM 1310nm 40km

CLR-GES-EX40 @ Gigabit SFP Modül 1000Base-EX LC Duplex SM 1310nm 40km

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
Montaj KılavuzuSFP Modüllerin Montaj Kılavuzu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

 

 

ce bildirgesiÜrüne ait CE Deklarasyonu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

CLR-GES-EX40 # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-EX

Singlemode, Duplex LC konnektörlü, 1310nm dalgaboyu, 40km haberleşme mesafesi

 

CLR-GES-EX40 model numaralı fiber optik gigabit SFP transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.

Switch, Router, Server ve PCI NIC üreticileri olan, Cisco, Avaya, Juniper, Enterasys, Huawei, D-Link, Planet, Repotec, TG-Net, Moxa, TP-Link, Allied Telesis, Zyxel, Dell, Edgecore, Gigamon, Netgear, Alkatel ve Etherwan gibi birçok marka ile uyumludur.

Data-rate olarak 1.25Gbps veri hızında çalışır.

9/125 OS1 Singlemode fiber optik kablo ile 40km haberleşme mesafesine sahiptir. 

CLR-GES-EX40 transceiver optik modülü üç bölümden oluşur:

  • Optik Çıkış Lazer Tipi DFP laser transmitter,
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN photo diode (TIA ön kuvvetlendirici ile tümleşik olarak)
  • MCU kontrol ünitesi.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.     

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı Gigabit Ethernet 1.25Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi DFP
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:1310nm (Spectrum: 1260/1360 nm TX, 1260/1580nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OS1 9/125 single mode optik kabloda 40km
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • Gigabit Ethernet
  • SONET OC-24-LR-1
  • Switch - Switch ara bağlantıları
  • Router - Server ara bağlantıları
  • PCI Network Interface Kartları

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-GES-EX40
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuSinglemode
Optik Dalgaboyu1310nm
Fiber StandardıOS1, OS2
Haberleşme Mesafesi40km / OS1 kabloda
Fiber SayısıDual - 2 core
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP
Uygulama TipiGigabit Ethernet
Veri Hızı1.25Gbps
Optik Standardı1000Base-EX
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)1310nm (Spectrum: 1260/1360 nm TX, 1260/1580nm RX)
Spectral Genişlik - RMS (∆λ)1nm
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-5 ~ 0dBm
Extinction Ratio (ER)9dB
Optik İniş-Çıkış Süresi (tr/tf)0.26ns
Alış Hassasiyeti-23dBm
Alıcı Aşırı yük seviyesi-3dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiDFP
Optik Sinyal DedektörüPIN photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC
Dosya Adı
SFP Modüllerin Montajı ve Önemli Noktalarİndir
CLR-GES-EX40 Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 430
  • Ürün Kodu: CLR-GES-EX40
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: singlemode transceiver, gigabitethernet SFP