CLR-HDMI-K42F @ 4K UHD HDMI 2.0 Fiber Optik KVM Extender LC 20km IR

CLR-HDMI-K42F @ 4K UHD HDMI 2.0 Fiber Optik KVM Extender LC 20km IR

 

Multimode OM2 kablo ile 1000m mesafede iletim yapmaktadır.

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin

 

 

 

 

CLR-HDMI-K42F # 4K UHD HDMI 2.0 + USB Fiber Optik KVM Mesafe Uzatıcı 20km, IR uzaktan kumanda, SFP Girişli, RS232 Port, SET

 

CLR-HDMI-K42F, set halinde, HDMI kaynaktan çıkan, yüksek çözünürlüklü 4K UHD görüntüyü, fiber optik kablo üzerinden, noktadan-noktaya olacak şekilde bir monitöre aktarmak için kullanılır. Alıcı tarafta bir uzaktan kumanda kullanılarak kaynaktaki yayın değiştirilebilir. Cihaz IR sinyalini de her iki yönde taşımaktadır.

Ayrıca görüntü kaynağındaki yayını kontrol etmek amacıyla Klavye ve Mouse için USB kanalını ve seri RS232 portunu da extend eder. Alıcı tarafta bir mouse ve klavye kullanılarak kaynaktaki yayın değiştirilebilir. 

 

Teknik Özellikleri

  • HDMI 4K@60Hz/HDCP2.2
  • Alıcı + Verici şeklinde set olarak çalışır.
  • Transmitter üzerinde local hdmi çıkışı vardır.
  • Fiber optik iletişim mesafesi 20km dir.
  • Fiber Optik Konnektörü LC'dir
  • Tek Core Fiber Optik kablo ile çalışır.
  • IR Uzaktan Kontrol Desteği 38kHz; NEC
  • Audio L-PCM 3,5mm stereo output
  • RS232 port
  • Ebat 106*106*17mm
  • Metal Kasa

HDMI, USB ve IR Port Özellikleri

  • HDMI 2.0 Desteği
  • Çözünürlük 4K Ultra HD
  • IR Extender Fonksiyonu
  • Vericide 1 adet alıcıda, 2 adet klavye ve mouse bağlantısı için USB Portu

 

Fiber Port Özellikleri

  • F/O iletişim mesafesi SM Fiber ile 20km
  • F/O iletişim mesafesi MM Fiber ile 1500m 
  • Fiber Optik Konnektörü LC'dir
  • 1 Core Fiber Optik kablo ile çalışır

 

 
    Model Bilgileri
    Ürün KoduCLR-HDMI-K42F
    BirimiSet
    Set İçeriğiTransmitter & Receiver
    Genel Teknik Özellikler
    Fiber ModuSinglemode & Multimode
    Fiber Portu1xLC Duplex
    Haberleşme Mesafesi20km Singlemode & 1500m Multimode Fiber
    Fiber SayısıSingle - 2 core
    Diğer Özellikler
    Çalışma Sıcaklığı -10~55ºC
    Power GirişiHarici, 5VDC, 1,2A
    Montaj ŞekliDesktop
    Boyut106(E) x 106(B) x 17(Y)

    Yorum Yap

    Not: HTML'e dönüştürülmez!
        Kötü           İyi

    Doğrulama Kodu
    • Görünüm: 1477
    • Ürün Kodu: CLR-HDMI-K42F
    • Stok Durumu: Stokta var

    Etiketler: KVM Fiber Çevirici 4K, 4K HDMI to fiber converter, 4K UHD Hdmi Fiber Çevirici, HDMI over fiber 4K, hdmi over single mode fiber, HDMI over Multimode fiber, hdmi extender fiber optik