CLR-HDV-A208 @ 8 Kanal 1080P AHD Video + PTZ Data Fiber Optik Çevirici Desktop

Yeni CLR-HDV-A208 @ 8 Kanal 1080P AHD Video + PTZ Data Fiber Optik Çevirici Desktop

 

CLR-HDV-A208 # 8 Kanal 1080P Full HD AHD Video + PTZ Data Fiber Optik Çevirici, Desktop Tipi, FC Simplex

CLR-HDV-A208 model mumaralı CCTV analog AHD 1080P video fiber optik konvertör, Full HD analog video çıkışlı CCTV güvenlik kameralarını fiber optik kablo üzerinden DVR kayıt cihazına taşımaya yarar. 

Ayrıca HD CVI ve HD TVI kameralar ile uyumludur.

2 megapixel 1080P AHD görüntüyü destekler

Set içinde bulunan TRANSMITTER (verici) ünitesi kameraların bulunduğu sahada konumlandırılır. Kameralardan gelen koaksiyel kablolar BNC konnektörle Transmitter cihaza irtibatlanır. Transitterın fiber çıkışında ise SC/FC/ST konnektör opsiyonları mevcuttur. Bu optik konnektör üzerinden fiber hatta bağlantı yapılır. Transmitter koaks-fiber dönüşümü yaparak video sinyalini fiber hatta bindirir.

RECEIVER (alıcı) ünitesi ise merkezi noktadaki DVR kayıt cihazının yanında konumlandırılır. Sahadaki kamera lokasyonundan gelen fiber hat, receiver cihazının optik girişine bağlanır. Fiber-koaks dönüşümü yapan receiverın BNC çıkışları ise koaksiyel patch cordlar ile DVR'ın video-in portlarına irtibatlanır.

Kameraların uzaktan PTZ (pan tilt zoom) kontrolü ise video optik çevirici setinin RS485 data kanalından gerçekleştirilir. Hem TX hem de RX cihazlarındaki kontaklara 2-telli RS485 (+) ve (-) uşları bağlanarak ters yönde PTZ datası iletilebilir.

Bu bağlantılar aşağıdaki resimde görülebilir. 

ahd video fiber uygulaması

Teknik Özellikler

  • Fiber Optik Konnektör Tipi FC/UPC'dir
  • SC/UPC ve ST/UPC opsiyoneldir.
  • F/O Port İletim Hızı 3Gbps'dir.
  • Optik Haberleşme mesafesi 20km'nin üzerindedir.
  • AHD Video Konnektörü BNC Dişi Tip.
  • Tek Core Singlemode F/O kablo ile çalışır.
  • Giriş Video Formatını Otomatik Tanıma
  • Analog HD Video 1080P (1920*1080) & 960P (1280* 960) & 720P (1280* 720) Desteği
  • Sıkıştırılmamış Anlık Video Aktarımı
  • Tak Çalıştır. Optik ya da elektriksel taraflarda herhangi bir ayar gerektirmez.
  • Özel ASIC Dizayn
  • Durum Gösterge Ledleri
  • 10Bit Dijital Kodlama
  • Video Band Genişliği 45Mhz
  • Örnekleme Frekansı 108Mhz
  • Besleme 12VDC. ( Güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir)
  • PTZ için RS485 Data Bağlantısı
  • Alıcı + Verici set olarak ambalaj 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-HDV-A208
BirimiSet
Set İçeriğiTransmitter ve Receiver takım halinde
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Optik DalgaboyuTX:1310nm RX:1550nm (Bi-Di)
Fiber Portu1*FC Simplex
Haberleşme Mesafesi20km
Fiber SayısıSingle - 1 core
Video Optik Çevirici Özellikleri
Analog Video Portu4*BNC 75Ω Unbalanced
Video Giriş-Çıkış Voltajı500MVP-P
Video Bandgenişliği45MHz
Video Örnek Bandgenişliği10 bit dijital kodlama
Video Örnekleme Frekansı108MHz
Uyumlu Video FormatlarıAHD 1080P (1920*1080), 960P (1280*960), 720P (1280*720)
Video Aktarım BiçimiSıkıştırılmamış - uncompressed
Kontrol Data SinyaliRS485
Kontrol Datası İletim YönüTek yön (reverse data)
Kontrol Datası Bağlantı Portu2 Pin Terminal Blok
Kontrol Datası Veri Hızı0 ~ 250kbps
Kontrol Datası BER≤10-9
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-30~55ºC
Power GirişiHarici, 12VDC, 1A
Montaj ŞekliDesktop

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 114
  • Ürün Kodu: CLR-HDV-A208
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: analog video çevirici, 8 kanal video, AHD