CLR-HGS-SR4 @ 100Gigabit Ethernet QSFP28 100GBase-SR4 MPO Multimode

CLR-HGS-SR4 @ 100Gigabit Ethernet QSFP28 100GBase-SR4 MPO Multimode

 

Ürün videosuÜrün tanıtım videosu için tıklayın
Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
  

 

 

 

 

 

 

 

 

CLR-HGS-SR4 transceiver modülün optik bağlantılarında kullanılan MPO patch kabloları incelemek için tıklayın.

 

 

 

CLR-HGS-SR4 # 100 Gigabit Ethernet QSFP28 transceiver modül 100GBase-SR4

Multimode,  MPO Male, 850nm dalgaboyu, 100m haberleşme mesafesi

 

CLR-HGS-SR4 transceiver modülden çıkan 100Gbit'lik veri, optik ortamda iletilirken, her biri 25Gbps hızında toplam 4 farklı fiber damar çiftiyle, full duplex olarak, taşınır. Bu 4 adet kanal ile taşınan optik sinyal karşı taraftaki QSFP28 modüle ulaştığında, tekrar birleştirilerek, toplamda 100Gbps veri hızında elektriksel sinyale dönüştürülür. (Multi-Lane Çok kanallı veri iletişimi)

Veri bağlantısı, 12 pinli MPO konnektör ile sağlanır. Her bir 25G kanal için bu MPO konnektör içindeki 2'şer adet multimode kıl kullanılır. Dolayısıyla MPO konnektörün içinde toplamda 8 pin aktiftir. Diğer 4 pin boştadır.

İki QSFP28 modülü patch cord ile birbirine bağlamak gerektiğinde Polarite B MPO ara bağlantı kablosu seçilmelidir.

Switch, Router, Server ve PCI NIC üreticileri olan, Cisco, Avaya, Juniper, Enterasys, Huawei, D-Link, Planet, Repotec, TG-Net, Moxa, TP-Link, Allied Telesis, Zyxel, Dell, Edgecore, Gigamon, Netgear, Alkatel ve Etherwan gibi birçok marka ile uyumludur.

50/125 OM4 Multimode fiber optik kablo ile 100m, haberleşme mesafesine sahiptir. OM3 ve OM4 multimode fiber optik kablolara ile çalışır.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.     

 

Optik Çıkış ve Giriş Diagramı

 

CLR-HGS-SR4 bağlantı şeması

 

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı 100 Gigabit Ethernet 100Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc: 850nm (Spectrum: 840/860 nm TX, 840/860 nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OM4 50/125 multimode optik kabloda 100m, OM3 50/125 multimode optik kabloda 70m
  • Fiber Optik OM3, OM4 Multimode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü MPO Erkek (12-ribbon MPO Dişi fiber patchcord bağlanır)
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • IEEE 802.3bm 100GBASE SR4 and 40GBASE SR4
  • InfiniBand FDR/EDR

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-HGS-SR4
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuMultimode
Optik Dalgaboyu850nm
Fiber StandardıOM3, OM4
Haberleşme Mesafesi100m / OM4 kabloda
Fiber Sayısı8 core / 12 pinli MPO konnektör içinde
Fiber Konnektör TipiMPO Erkek (12-ribbon MPO Dişi fiber patchcord bağlanır)
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuQSFP
Uygulama Tipi100 Gigabit Ethernet
Veri Hızı100Gbps
Optik Standardı100GBase-SR4
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)850nm (Spectrum: 840/860 nm TX, 840/860 nm RX)
Spectral Genişlik - RMS (∆λ)0.6nm
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-8,4 ~ 2,4dBm / Her bir kanal için
Extinction Ratio (ER)3dB
Alış Hassasiyeti-5,2dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiVCSEL
Optik Sinyal DedektörüPIN photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 436
  • Ürün Kodu: CLR-HGS-SR4
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: multimode transceiver, 100G QSFP28