CLR-MCF-B13 @ Fast Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter SM 20km

CLR-MCF-B13 @ Fast Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter SM 20km

 

Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
  

 

 

 

 

 

 

 

CLR-MCF-B13 & CLR-MCF-B15 Bi-Di konvertör seti OM2 Multimode kablo ile 1000m mesafede çalışmaktadır.

 

 

 

Bu ürün CLR-MCF-B15 model nolu Media Çevirici veya CLR-FES-B20B model nolu SFP modül ile karşılıklı set olarak kullanılmalıdır.

 

 

ce bildirgesiÜrüne ait CE Deklarasyonu için tıklayın
  

 

 

 

 

 

CLR-MCF-B13 # 1 Port Fast Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter TX:1310nm ve RX:1550nm

Tek fiber core (Single Strand), Single mode,  Simplex SC konnektörlü, 20km

 

CLR-MCF-B15 ile birarada karşılıklı SET olarak kullanılması gereken, tek kıl, single mode fiber optik kablo üzerinden full duplex olarak 10/100Mbps ethernet veri haberleşmesi yapan 100'lük ethernet media çeviricidir.

Fiber optik portu SC simplex

1 Core (Damar) fiber optik kablo kullandığı için f/o kablodan tasarruf sağlar. Özellikle core sayısının yetersiz olduğu durumlarda tercih edilir.

Media Converter Şasi'ye montajı yapılabilir

CLR-MCF-B13 ... TX:1310nm ve RX:1550nm dalga boylarında veri alış-verişi yapar ... Bi-Di

CLR-MCF-B15 ... TX: 1550nm ve RX:1310nm dalga boylarında veri alış-verişi yapar... Bi-Di

 

Genel Özellikler

·         1 Port 10/100Base-T Gigabit RJ45 Bakır

·         Fiber Optik Portu SC Simplex / 100Base-FX

·         F/O Kablo Tipi Singlemode SMF 9/125mikron

·         Haberleşme Mesafesi 20km 

 

Uyarı

CLR-MCF-B13 ve CLR-MCF-B15 Karşılıklı olarak set şeklinde kullanılmalıdır.

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-MCF-B13
BirimiAdet
Birlikte ÇalışmaCLR-MCF-B15 ile set
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Optik DalgaboyuTX:1310nm RX:1550nm (Bi-Di)
Haberleşme Mesafesi20km
Fiber SayısıSingle - 1 core
RJ45 Auto MDI/MDI-XEvet
RJ45 Oto Duplex ModeEvet
RJ45 Oto Hız AyarıEvet
Ethernet Fiber Media Çevirici Özellikleri
Fiber Portu1*100M SC Simplex
RJ45 Bakır Port1*10/100M
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı -10~55ºC
Power GirişiHarici, 5VDC, 1A
Montaj ŞekliDesktop & Şasi
Boyut70(E) x 94(B) x 26(Y)
Dosya Adı
CLR-MCF-B13 & CLR-MCF-B15 Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1036
  • Ürün Kodu: CLR-MCF-B13
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: fast ethernet, media converter, Bi-Di