CLR-PBUS-F20D @ Profibus-DP MM ST Duplex Fiber Optik Endüstriyel Çevirici

İletişime Geçiniz CLR-PBUS-F20D @ Profibus-DP MM ST Duplex Fiber Optik Endüstriyel Çevirici

 

Profibus-DP Fiber Optik Çevirici Uygulaması

 

 

 

 

CLR-PBUS-F20D @ Profibus-DP Fiber Optik Çevirici, Multimode 850nm, ST Dual Fiber, Endüstriyel

 

Profibus-DP arayüzüne sahip endüstriyel sistemlerin uzak noktalardan kontrolü için kullanılan Profibus-DP fiber optik çeviricidir. Karşılıklı olarak set halinde çalışmaktadır.

 

Fiber Arayüz Özellikleri

  • Multimode
  • ST Duplex Fiber Konnektörü
  • 850nm/1310nm Optik Dalgaboyu
  • 2 km haberleşme mesafesi
  • Multimode 850nm İletim Gücü -18dBm
  • Multimode 1310nm İletim Gücü -25dBm
  • Hassasiyet Aralığı -28dBm~-40dBm

Profibus-DP Arayüz Özellikleri

  • Profibus-DP standardı
  • Hız; 9.6kBit/s, 19.2 kBit/s, 45.45kBit/s, 93.75k kBit/s, 187.5kBit/s, 500kBit/s, 1.5MBit/s, 6MBit/s, 12MBit/s.
  • Fiziksel Arayüz 9-pin D-Sub jak bağlantısı
  • Baud rate 9600-12Mbps/s otomatik tanımlama
  • Elektrik portunda sinyal gecikmesi ≤11Bit
     
Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-PBUS-F20D
BirimiSet
Genel Teknik Özellikler
Koruma SınıfıIP40
Fiber ModuMultimode
Optik Dalgaboyu850nm, 1310nm
Haberleşme Mesafesi2 km
Fiber Konnektör TipiST Duplex
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-40°C ~ +85°C

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1123
  • Ürün Kodu: CLR-PBUS-F20D
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz