CLR-SFP28-SR @ 25GBase-SR SFP28 Modül LC Duplex Multimode 850nm 100m

CLR-SFP28-SR @ 25GBase-SR SFP28 Modül LC Duplex Multimode 850nm 100m

 

CLR-SFP28-SR # 25 Gigabit SFP28 transceiver modül 25GBase-SR

Multimode, Duplex LC konnektörlü, 850nm dalgaboyu, 100m haberleşme mesafesi

 

CLR-SFP28-SR model numaralı fiber optik 25 Gig SFP28 transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP28 yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

10 Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.

Switch, Router, Server ve PCI NIC üreticileri olan, Qnap, Cisco, Avaya, Juniper, Enterasys, Huawei, D-Link, Planet, Repotec, TG-Net, Moxa, TP-Link, Allied Telesis, Zyxel, Dell, Edgecore, Gigamon, Netgear, Alkatel ve Etherwan gibi birçok marka ile uyumludur.

Data-rate olarak 25,78125Gbps veri hızında çalışır.

50/125 OM4 Multimode fiber optik kablo ile 100m haberleşme mesafesine sahiptir. OM3 ve OM4 multimode fiber optik kablolara ile çalışır.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.     

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı Gigabit Ethernet 25,78125 Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:850nm (Spectrum: 840/860nm TX, 840/860nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OM4 50/125 multimode optik kabloda 100m, OM4 50/125 multimode optik kabloda 70m
  • Fiber Optik OM3, OM4 Multimode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • 25GBase-SR Ethernet

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-SFP28-SR
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuMultimode
Optik Dalgaboyu850nm
Fiber StandardıOM3, OM4
Haberleşme Mesafesi100m / OM4 kabloda
Fiber SayısıDual - 2 core
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP28
Uygulama Tipi25G Ethernet
Veri Hızı25,78125 Gbps
Optik Standardı25GBase-SR
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)850nm (Spectrum: 840/860nm TX, 840/860nm RX)
Spectral Genişlik - RMS (∆λ)0,6nm
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-8,4 ~ 2,4dBm
Extinction Ratio (ER)2dB
Alış Hassasiyeti-10dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiVCSEL
Optik Sinyal DedektörüPIN photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 323
  • Ürün Kodu: CLR-SFP28-SR
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: multimode transceiver, 25G SFP28