CLR-TGS-ER40 @ 10GBase-ER SFP+ Modül LC Duplex Singlemode 1310nm 40km

CLR-TGS-ER40 @ 10GBase-ER SFP+ Modül LC Duplex Singlemode 1310nm 40km

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
Teknik katalogÜrüne ait teknik katalog için tıklayın
Montaj KılavuzuSFP Modüllerin Montaj Kılavuzu için tıklayın
teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

 

 

 

 

 

CLR-TGS-ER40 # 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-ER

Singlemode, Duplex LC konnektörlü, 1310nm dalgaboyu, 40km haberleşme mesafesi

 

CLR-TGS-ER40 model numaralı fiber optik 10 Gig SFP+ transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP+ yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

10 Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.

Switch, Router, Server ve PCI NIC üreticileri olan, Qnap, Cisco, Avaya, Juniper, Enterasys, Huawei, D-Link, Planet, Repotec, TG-Net, Moxa, TP-Link, Allied Telesis, Zyxel, Dell, Edgecore, Gigamon, Netgear, Alkatel ve Etherwan gibi birçok marka ile uyumludur.

Data-rate olarak 10,3125Gbps veri hızında çalışır.

9/125 OOS1 Singlemode fiber optik kablo ile 40km haberleşme mesafesine sahiptir. OS1 ve OS2 singlemode fiber optik kablolara ile çalışır.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.     

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı Gigabit Ethernet 10,3125 Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi DFP
  • Optik Alış Sinyal Algılama APD Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:1310nm (Spectrum: 1260/1355nm TX, 1260/1355nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OS1 9/125 singlemode optik kabloda 40km
  • Fiber Optik OS1, OS2 single mode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • Optik Arayüz IEEE 802.3ae ile uyumlu
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • 10 Gigabit Ethernet
  • Switch - Switch ara bağlantıları
  • Router - Server ara bağlantıları
  • PCI Network Interface Kartları

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-TGS-ER40
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuSinglemode
Optik Dalgaboyu1310nm
Fiber StandardıOS1, OS2
Haberleşme Mesafesi40km
Fiber SayısıDual - 2 core
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP+
Uygulama Tipi10G Ethernet
Veri Hızı10,3125 Gbps
Optik Standardı10GBase-ER
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)1310nm (Spectrum: 1260/1355nm TX, 1260/1355nm RX)
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-2~ 0 dBm
Extinction Ratio (ER)3,5dB
Alış Hassasiyeti-20dBm
Alıcı Aşırı yük seviyesi-8dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiDFP
Optik Sinyal DedektörüAPD photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC
Dosya Adı
CLR-TGS-ER40 Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1107
  • Ürün Kodu: CLR-TGS-ER40
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: singlemode transceiver, 10G SFP