CLR-TGS-ER40ET @ Endüstriyel 10GE SFP+ Modül LC Duplex Singlemode 1310nm 40km

CLR-TGS-ER40ET @ Endüstriyel 10GE SFP+ Modül LC Duplex Singlemode 1310nm 40km

 

CLR-TGS-ER40ET # Endüstriyel Tip 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-ER

Singlemode, Duplex LC konnektörlü, 1310nm dalgaboyu, 40km haberleşme mesafesi

 

CLR-TGS-ER40ET model numaralı fiber optik 10 Gig SFP+ transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP+ yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

10 Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.

Endüstriyel tip modül. Geniş sıcaklık aralığında çalışı

Data-rate olarak 10,3125Gbps veri hızında çalışır.

9/125 OOS1 Singlemode fiber optik kablo ile 40km haberleşme mesafesine sahiptir. OS1 ve OS2 singlemode fiber optik kablolara ile çalışır.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.     

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı Gigabit Ethernet 10,3125 Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi DFP
  • Optik Alış Sinyal Algılama APD Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:1310nm (Spectrum: 1260/1355nm TX, 1260/1355nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OS1 9/125 singlemode optik kabloda 40km
  • Fiber Optik OS1, OS2 single mode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • Optik Arayüz IEEE 802.3ae ile uyumlu
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı -40 ~ 85°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • 10 Gigabit Ethernet
  • Switch - Switch ara bağlantıları
  • Router - Server ara bağlantıları
  • PCI Network Interface Kartları

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-TGS-ER40ET
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuSinglemode
Optik Dalgaboyu1310nm
Fiber StandardıOS1, OS2
Haberleşme Mesafesi40km
Fiber SayısıDual - 2 core
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP+
Uygulama TipiEndüstriyel
Veri Hızı10,3125 Gbps
Optik Standardı10GBase-ER
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)1310nm (Spectrum: 1260/1355nm TX, 1260/1355nm RX)
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-2~ 0 dBm
Extinction Ratio (ER)3,5dB
Alış Hassasiyeti-20dBm
Alıcı Aşırı yük seviyesi-8dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiDFP
Optik Sinyal DedektörüAPD photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı -40~85ºC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 528
  • Ürün Kodu: CLR-TGS-ER40ET
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: singlemode transceiver, 10G SFP, Endüstriyel SFP+