ON-FCP-HB140S @ SC-FC SM Simplex Fiber Optik Hibrid Adaptör

ON-FCP-HB140S @ SC-FC SM Simplex Fiber Optik Hibrid Adaptör

 

ON-FCP-HB140S # SC-FC Singlemode Simplex Fiber Optik Hibrid Adaptör

Fiber optik adaptör, iki fiber optik hat arasındaki fiber optik kabloları uzatmak ve fiber portlu cihazları fiber hat sonlandırma noktası ile irtibatlamada kullanılan ara bağlantı ekipmanıdır.

SC-FC dişi simplex konnektör girişleri ile patchcord - patchcord veya patch cord - pigtail bağlantıları gerçekleştirilir.

Fiber terminasyon kutusu, Fiber optik patch panel ve dağıtım kutusu gibi fiber optik yönetim ekipmanlarındaki ilgili portlara takılır.

Işığın en az kayıpla aktarılmasını sağlar. Fiber optik adaptörler düşük insertion loss özelliğine sahiptir.

Temel Özellikler

  • Singlemode 
  • SC-FC
  • Simplex
  • Hibrid
  • Insertion Loss 0,2 dB
  • Zirconia Sleeve Malzemesi
Model Bilgileri
Ürün KoduON-FCP-HB140S
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Fiber SayısıSimplex
Fiber Optik Adaptör Özellikleri
Konnektör Tipi ASC/UPC
Konnektör Tipi BFC/UPC
Dış MalzemeMetal
Insertion Loss0,2dB
Sleeve MalzemesiZirconia
Sök/Tak Sayısı1000

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 597
  • Ürün Kodu: ON-FCP-HB140S
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Fiber adaptör, simplex adaptör