SC/APC Fiber Optik Zayıflatıcı 3db @ ON-FOA-SC03A

SC/APC Fiber Optik Zayıflatıcı 3db @ ON-FOA-SC03A
Optik Dalgaboyu1310nm/1550nm
Zayıflatma Değeri±0.5dB (<10dB); ±1.0dB (>10dB)
Max. PDL≤0.1dB
Maksimum Optik Güç500mw
Geri Dönüş KaybıUPC≥50 dB
APC≥60 dB
Çalışma sıcaklığı -30°C~+75°C

ON-FOA-SC03A @ Fiber Optik Attenuator SC/APC 3dB Plug Tipi ( Dişi-Erkek)

Fiber optik sinyal seviyesini düşürmek için kullanılır. Telekom , SDH, DWDM gibi optik ağlarda optik alıcının alış hassasiyetinden daha fazla güç gelmesi durumunda optik güç seviyesini azaltarak sistemde oluşacak hataların ve kusurların önüne geçer.

  • Plug Tipi
  • SC/APC
  • Zayıflatma değeri 3dB
  • Singlemode
  • 1260-1620nm

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 292
  • Ürün Kodu: ON-FOA-SC03A
  • Stok Durumu: Stokta var