ON-OLC-S11105 @ SC/UPC-SC/UPC SM OS1 Fiber Optik Launch Kablo 500 m

ON-OLC-S11105 @ SC/UPC-SC/UPC SM OS1 Fiber Optik Launch Kablo 500 m

 

 

 

OTDR Testi Launch Kablo Uygulaması

 

 

ON-OLC-S11105 # SC/UPC-SC/UPC Singlemode OS1 9/125 μ Fiber Optik Tampon Kablo 500 m

Fiber optik hatları OTDR ile test ederken ölü bölgedeki olayları ( dead zone events) ortadan kaldırarak sağlıklı bir ölçüm yapılmasını sağlar.

 

Temel Özellikler

  • SC/UPC - SC/UPC
  • Singlemode
  • OS1 9/125 μ
  • Simplex
  • Malzemesi SR Polypropylene
  • Optik Kayıp < 0.5dB @ 1310 nm 1000 m için
  • Kutu Boyutları 238 x 141 x 66 mm

 

Hat Bağlantısı

Model Bilgileri
Ürün KoduON-OLC-S11105
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Fiber StandardıOS1
Uzunluk500 m
Fiber SayısıSimplex
Optik Kaybı0,5 dB; 1310 nm 1000 m için
Launch Kablo Özellikleri
Core/Clad9/125 μ
Konnektör Tipi ASC/UPC
Konnektör Tipi BSC/UPC
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-40° ~ +55°C
Boyut238 x 141 x 66 mm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2154
  • Ürün Kodu: ON-OLC-S11105
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Launch Kablosu, SC-SC Launch Kablo, Tampon SM Fiber Kablo, OTDR Kablosu, OTDR Tampon Kablo, Tampon Fiber Kablo, Optik Launch Kablosu, OTDR Launch Box, Başlatma kablosu, Tampon (Launch) F/O Kablo, Launch Kablo 1000M, OTDR Ölü Bölge Kablosu, OTDR Dead Zone Eliminator, Fiber Optic OTDR Launch Cable Box 500m