Fiber Konnektör

Fiber Konnektör

Fiber optik kabloları sonlandırmak amacıyla kullanılan konnektörlerdir.

Göster:
Sırala:
95-000-99 @ Corning Unicam Konnektör LC, 62.5 µm Multimode (OM1) Ön Sipariş Veriniz

95-000-99 @ Corning Unicam Konnektör LC, 62.5 µm Multimode (OM1)

95-000-99 Corning LC/UPC Multimode OM1 62.5 µm Unicam Fiber Optik Konnektör ..

95-050-41 @ Corning Unicam Konnektör SC, 50 µm µm Multimode (OM2) Ön Sipariş Veriniz
95-050-99 @ Corning Unicam Konnektör LC, 50 µm µm Multimode (OM2) Ön Sipariş Veriniz
95-050-99-X @ Corning Unicam Konnektör LC, 50 µm µm Multimode (OM3/OM4) Ön Sipariş Veriniz
95-200-41 @ Corning Unicam Konnektör SC, Single-Mode OS2 Ön Sipariş Veriniz
95-200-44 @ Corning Unicam Konnektör SC/APC, Single-Mode OS2 Ön Sipariş Veriniz
95-200-94 @ Corning Unicam Konnektör LC/APC, Single-Mode OS2 Ön Sipariş Veriniz
95-200-99 @ Corning Unicam Konnektör LC, Single-Mode OS2 Ön Sipariş Veriniz

ON-FCF-SC100S @ SC/UPC SM Simplex Fiber Optik Fast Konnektör

 ON-FCP-SC100S # SC/UPC Singlemode Simplex Fiber Optik Fast KonnektörFiber op..

ON-FCF-SC100A @ SC/APC SM Simplex Fiber Optik Fast Konnektör

 ON-FCP-SC100A # SC/APC Singlemode Simplex Fiber Optik Fast KonnektörFiber op..

ON-FCF-LC100S @ LC/UPC SM Simplex Fiber Optik Fast Konnektör

 ON-FCP-LC100S # LC/UPC Singlemode Simplex Fiber Optik Fast KonnektörFiber op..

ON-FCF-LC100A @ LC/APC SM Simplex Fiber Optik Fast Konnektör

 ON-FCP-LC100A # LC/APC Singlemode Simplex Fiber Optik Fast KonnektörFiber op..

ON-FCS-ST100S @ ST/UPC SM Simplex Fiber Optik Konnektör

 ON-FCS-ST100S # ST/UPC Singlemode Simplex Fiber Optik KonnektörFiber op..

ON-FCS-ST100M @ ST/UPC MM Simplex Fiber Optik Konnektör

 ON-FCS-ST100M # ST/UPC Multimode Simplex Fiber Optik KonnektörFiber opt..

ON-FCS-SC100S @ SC/UPC SM Simplex Fiber Optik Konnektör

 ON-FCS-SC100S # SC/UPC Singlemode Simplex Fiber Optik KonnektörFiber op..