Excel Fiber Optik Pigtail

İletişime Geçiniz Excel Fiber Optik Pigtail
200-555Fibre Pigtail OM3 50/125 SC/UPC Aqua - 2m
200-560Fibre Pigtail OM3 50/125 LC/UPC Aqua - 2m
200-561Fibre Pigtail OS2 9/125 LC/UPC Yellow - 2m
200-554Fibre Pigtail OS2 9/125 SC/UPC Yellow - 2m

 

Enbeam Fibre Pigtail Singlemode ve Multimode

Excel Multimode fibre pigtailler yüksek kalitede 900 micron optik fiberden üretilmiştir. Seramik Ferrule konnektör ile sonlandırılmıştır. Hızlıca ve kolaylıkla splice yapılabilmesi için yarı sıkı tüplü kablo kullanılmıştır.

 

Temel Özellikler

  • Semi Loose Buffered
  • Choice of lengths
  • Choice of connectors
  • Each cable is individually packaged and labelled
  • Test Certificate with each cable
  • RoHS Compliant
  • Bend insensitive construction

 

 

Model Bilgileri
Ürün Kodu200-555
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM3
Uzunluk2m
Dış KılıfLSZH
RenkTurkuaz
Fiber Optik Pigtail Özellikleri
Core/Clad50/125μ
Konnektör TipiSC/UPC
Insertion Loss< 0.5dB
Return Loss> 55dB
Dosya Adı
200-555 Excel OM3 SC Pigtailİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 715
  • Ürün Kodu: Excel Fiber Optik Pigtails
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: OM3, fiber pigtail, SC/UPC