Arama

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

Göster:
Sırala:
CLR-TGS-ER41 @ 10GBase-ER SFP+ Modül LC Duplex Singlemode 1550nm 40km İletişime Geçiniz

CLR-TGS-ER41 @ 10GBase-ER SFP+ Modül LC Duplex Singlemode 1550nm 40km

 CLR-TGS-ER41 10Gigabit SFP+ Transceiver Modül 10GBase-ER Singlemode SMF LC Duple..

CLR-TGS-SR03 @ 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 850nm 300m

 CLR-TGS-SR03 10Gigabit SFP+ Transceiver Modül 10GBase-SR. Multimode, LC Duplex&n..

J9151E @ Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF İletişime Geçiniz

J9151E @ Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF

 Aruba J9151E 10 Gigabit SFP+ Transceiver Modül 10GBase-LR, SMF, 10km A..

JD094B @ HP X130 10G SFP+ LC LR 10km SMF İletişime Geçiniz

JD094B @ HP X130 10G SFP+ LC LR 10km SMF

 JD094B HP Aruba 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-LR, SMF, 10km  ..

JL563A @ Aruba 10GBASE-T RJ45 30m Cat6A SFP+ Modül İletişime Geçiniz

JL563A @ Aruba 10GBASE-T RJ45 30m Cat6A SFP+ Modül

 JL563A  10GBase-T RJ45 Bakır çıkışlı SFP+ Transceiver Modül  Ba..

10G DWDM SFP+ Modül İletişime Geçiniz

10G DWDM SFP+ Modül

 10G DWDM Tunaable SFP+ Modül 10G DWDM SFP+ optik transceiver modü..

10G Fiber Switch 8 RJ45 + 15 SFP+ L3 Managed # CLR-SWT-7423F

 CLR-SWT-7423F 8Port Gigabit RJ45 + 15Port 10G SFP+ Routing L3 Switch 15 ade..

10G Switch 10G Managed 24*RJ45 4*SFP+ @ CLR-SWT-2404 İletişime Geçiniz

10G Switch 10G Managed 24*RJ45 4*SFP+ @ CLR-SWT-2404

 CLR-SWT-2404 # Yönetilebilir Ethernet 10G Switch, Rack-mount24 Port Gigabit RJ45 ..