Arama

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

Göster:
Sırala:

CLR-HDMI-K42F @ 4K UHD HDMI 2.0 Fiber Optik KVM Extender LC 20km IR

 CLR-HDMI-K42F # 4K UHD HDMI 2.0 + USB Fiber Optik KVM Mesafe Uzatıcı 20km, IR uzaktan kuma..

CLR-MC40G-3R @ 40G 3R Repeater OEO Converter

 CLR-MC40G-3R # 40G 3R Repeater QSFP to QSFP Converter Managed CLR-MC40..

CLR-MCF-B15 @ Fast Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter SM 20km

 CLR-MCF-B15 # 1 Port Fast Ethernet BiDi Fiber Optik Media Converter TX:1550nm ve RX:1..

CLR-MCF-M2S @ Fast Ethernet Fiber Mode Çevirici SC to SC

 CLR-MCF-M2S # 100Base-FX MM 1310nm to 100Base-FX SM 1310nm 20km Mode Çevirici&..

CLR-MCG-M2S @ Gigabit Ethernet Fiber Mode Çevirici SFP to SFP

 CLR-MCG-M2S # Gigabit Ethernet Fiber Mode Çevirici SFP to SFP, boş SFP yuvalı..

CLR-STF-244S @ Seri RS232/RS485/RS422 SM Fiber Optik Çevirici

 CLR-STF-244S 1-Port RS232/RS485/RS422 to SC SM Single Mode Fiber Optik Dönüşt&uu..

Endüstriyel PoE Media Çevirici 100M RJ45 PoE + SC SM @ CLR-ICF-SC20P

 CLR-ICF-SC20P # DIN Rail 1 Port 10/100Base-TX RJ45 PoE ve 1 Port 100Base-FX SC DX End..

Endüstriyel PoE Media Çevirici Gigabit RJ45 + SC SM @ CLR-ICG-SC20P

 CLR-ICG-SC20P # DIN Rail 1 port Gigabit RJ45 PoE ve 1 port Gigabit SC DX Endüstr..