Arama

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

Göster:
Sırala:
JNP-QSFP-100G-LR4 @ 100Gigabit Ethernet QSFP28 100GBase-LR4 LC Duplex İletişime Geçiniz
JNP-QSFP-40G-LR4 @ 40Gigabit Ethernet QSFP+ 40GBase-LR4 LC Duplex İletişime Geçiniz

JNP-QSFP-40G-LR4 @ 40Gigabit Ethernet QSFP+ 40GBase-LR4 LC Duplex

 JNP-QSFP-40G-LR4 # 40 Gigabit Ethernet QSFP+ transceiver modül 40GBase-LR4Si..

QSFP-40G-ER4 @ 40Gigabit Ethernet QSFP+ 40GBase-LR4 LC Duplex Singlemode İletişime Geçiniz
QSFP-40G-LR4 @ 40Gigabit Ethernet QSFP+ 40GBase-LR4 LC Duplex Singlemode İletişime Geçiniz

CLR-GES-B20B @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 20km

 CLR-GES-B20B # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 1..

CLR-GES-B40A @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 40km

 CLR-GES-B40A # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 1..

CLR-GES-B40B @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 40km

 CLR-GES-B40B # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 1..

400G Singlemode OS2 SN Duplex LSZH Fiber Optik Patch Cord İletişime Geçiniz