Gigabit SFP Modül

Gigabit SFP Modül
Göster:
Sırala:

CLR-GES-B20A @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 20km

 CLR-GES-B20A # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 1..

CLR-GES-B20B @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 20km

 CLR-GES-B20B # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 1..

CLR-GES-B20HB @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 20km

 CLR-GES-B20HB # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: ..

CLR-GES-B40A @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 40km

 CLR-GES-B40A # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 1..

CLR-GES-B40B @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 40km

 CLR-GES-B40B # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 1..

CLR-GES-B80A @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 80km

 CLR-GES-B80A # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 1..

CLR-GES-B80B @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 80km

 CLR-GES-B80B # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 1..

CLR-GES-C100 @ 1000Base-T RJ45 Bakır SFP Modül 100m

 CLR-GES-C100 # 10/100/1000Base-T RJ45 Bakır çıkışlı SFP transceiver modülB..

CLR-GES-C100H @ 1000Base-T RJ45 Bakır SFP Modül 100m HP

 CLR-GES-C100H # 10/100/1000Base-T RJ45 Bakır çıkışlı SFP transceiver modül, HP..