FC/APC Fiber Optik Zayıflatıcı 3db @ ON-FOA-FC03A

FC/APC Fiber Optik Zayıflatıcı 3db @ ON-FOA-FC03A
Optik Dalgaboyu1310nm/1550nm
Zayıflatma Değeri±0.5dB (<10dB); ±1.0dB (>10dB)
Max. PDL≤0.1dB
Maksimum Optik Güç500mw
Geri Dönüş KaybıUPC≥50 dB
APC≥60 dB
Çalışma sıcaklığı -30°C~+75°C

 

ON-FOA-FC03A Onet Kablolama Fiber Optik Attenuator FC/APC 3dB Plug Tipi ( Dişi-Erkek)


 

Fiber optik sinyal seviyesini düşürmek için kullanılır. Telekom , SDH, DWDM gibi optik ağlarda optik alıcının alış hassasiyetinden daha fazla güç gelmesi durumunda optik güç seviyesini azaltarak sistemde oluşacak hataların ve kusurların önüne geçer.

Özellikle uydu yayınını fiber kablo ile aktrama ve dağıtma uygulamalarında FC/APC tipi kullanılır. 

  • Plug Tipi
  • FC/APC
  • Zayıflatma değeri 3dB
  • Singlemode
  • 1260-1620nm

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2051
  • Ürün Kodu: ON-FOA-FC03A
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: FC Attenuator, FC/APC Attenuator, Fiber Optik Sinyal Zayıflatıcı, Fiber optik zayıflatıcı, Fiber Optik Attenuator