LC/UPC Fiber Optik Zayıflatıcı 1db @ ON-FOA-LC01U

LC/UPC Fiber Optik Zayıflatıcı 1db @ ON-FOA-LC01U
Optik Dalgaboyu1310nm/1550nm
Zayıflatma Değeri±0.5dB (<10dB); ±1.0dB (>10dB)
Max. PDL≤0.1dB
Maksimum Optik Güç500mw
Geri Dönüş KaybıUPC≥50 dB
APC≥60 dB
Çalışma sıcaklığı -30°C~+75°C

 

ON-FOA-LC01U @ Fiber Optik Attenuator LC/UPC 1dB Plug Tipi ( Dişi-Erkek)


 

Fiber optik sinyal seviyesini düşürmek için kullanılır. Telekom , SDH, DWDM gibi optik ağlarda optik alıcının alış hassasiyetinden daha fazla güç gelmesi durumunda optik güç seviyesini azaltarak sistemde oluşacak hataların ve kusurların önüne geçer.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2028
  • Ürün Kodu: ON-FOA-LC01U
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: LC Attenuator, LC/UPC Attenuator, Fiber Optik Sinyal Zayıflatıcı, Fiber optik zayıflatıcı, Fiber Optik Attenuator, LC 1dB