Arama

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

Göster:
Sırala:

CLR-TGS-B20A @ Tek Core BiDi SFP+ Modül 10GBase-BX LC Simplex SM 20km

 CLR-TGS-B20A 10Gigabit SFP+ Transceiver Modül 10GBase-LR, Tek kıl BiDi SFP TX: 1270nm..

CLR-TGS-B20B @ Tek Core BiDi SFP+ Modül 10GBase-BX LC Simplex SM 20km

 CLR-TGS-B20B 10Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-LR, tek kıl BiDi SFP TX: 1..

CLR-TGS-B40A @ Tek Core BiDi SFP+ Modül 10GBase-BX LC Simplex SM 40km

 CLR-TGS-B40A 10 Gigabit SFP+ Transceiver Modül 10GBase-ER, Tek kıl BiDi SFP TX: ..

CLR-TGS-B40B @ Tek Core BiDi SFP+ Modül 10GBase-BX LC Simplex SM 40km

 CLR-TGS-B40B 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-ER, tek kıl BiDi SFP TX: ..

CLR-TGS-B60A @ Tek Core BiDi SFP+ Modül 10GBase-BX LC Simplex SM 60km

 CLR-TGS-B60A # 10 Gigabit SFP+ Transceiver Modül 10GBase-ER, tek kıl BiDi SFP TX..

CLR-TGS-B60B @ Tek Core BiDi SFP+ Modül 10GBase-BX LC Simplex SM 60km

 CLR-TGS-B60B # 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-ER, tek kıl BiDi SFP TX..

CLR-TGS-B80A @ Tek Core BiDi SFP+ Modül 10GBase-BX LC Simplex SM 80km

 CLR-TGS-B80A # 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-ZR, tek kıl BiDi SFP TX..

CLR-TGS-B80B @ Tek Core BiDi SFP+ Modül 10GBase-BX LC Simplex SM 80km

 CLR-TGS-B80B # 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-ZR, tek kıl BiDi SFP TX..

10G Fiber Switch 8 RJ45 + 15 SFP+ L3 Managed # CLR-SWT-7423F

 CLR-SWT-7423F 8Port Gigabit RJ45 + 15Port 10G SFP+ Routing L3 Switch 15 ade..

10G Switch 24 RJ45 POE + 8 SFP + 4 SFP+ Managed @ CLR-SWT-2412P İletişime Geçiniz

10G Switch 24 RJ45 POE + 8 SFP + 4 SFP+ Managed @ CLR-SWT-2412P

 CLR-SWT-2412P Yönetilebilir Ethernet 10G Switch, Rack-mount24 Port PoE RJ45 + 8 P..

10G Switch 8 RJ45 + 12 SFP+ L2 Managed @ CLR-SWT-7520F İletişime Geçiniz

10G Switch 8 RJ45 + 12 SFP+ L2 Managed @ CLR-SWT-7520F

 CLR-SWT-7520F # Yönetilebilir Ethernet 10G Switch, Rack-mount8 Port Gigabit RJ45 ..

12 Port 10G SFP+ L3 Yönetilebilir Ethernet Switch CLR-SWT-7312F İletişime Geçiniz

12 Port 10G SFP+ L3 Yönetilebilir Ethernet Switch CLR-SWT-7312F

 CLR-SWT-7312F 12-Port 1G/10G SFP+ L3 Managed Fiber 10G Omurga Ethernet Switch  ..

40G Switch 16 SFP/SFP+ + 2 QSFP+ Managed @ CLR-SWC-7518F İletişime Geçiniz

40G Switch 16 SFP/SFP+ + 2 QSFP+ Managed @ CLR-SWC-7518F

 CLR-SWC-7518F 16-Port 1G/10G SFP+ ve 2-Port 40G QSFP Yönetilebilir Merkez Omurga..

Aggregation Core Switch 36 Port L3 Yönetilebilir @ CLR-SWT-5636F

 CLR-SWT-5636F  #  8 Port Gigabit RJ45 + 24 Port 100/1000M SFP + 4 Port 1G/10G SF..

CLR-FES-FB13 @ 100M Tek Core BiDi SFP Modül LC Simplex SM 20km

 CLR-FES-FB13 # Fastethernet SFP transceiver modül 100Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 13..