Arama

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

Göster:
Sırala:
CLR-HGS-SWDM4 100GBase-SWDM4 MMF LC Duplex 100GE QSFP28 Modül 100mt Var
CLR-HGS-ZR80 @ 100Gigabit Ethernet QSFP28 100GBase-ZR4 LC Duplex Singlemode 80km İletişime Geçiniz

GBT-C1712 - Huawei Switch ile Uyumlu 1G/10G/40G/100G SFP Modül

 Huawei ile uyumlu CLR networks 1Gbps SFP+, 10Gbps SFP+, 40Gbps QSFP+, 100Gbps QSFP28 ..

HP Aruba 100Gig QSFP28 100GBase-SR4 MPO CLR-HGS-SR4H

 HP Aruba 100G QSFP28 transceiver modül 100GBase-SR4 CLR-HGS-SR4HMultimode,  ..

40/100/200Gbps Multimode OM3 12-Core MPO PB Kablo

 Fiber Optik 40/100/200Gbps Multimode OM3 12-Core MPO Polarite B Kablo ..

40/100/200Gbps Multimode OM4 12-Core MPO PB Kablo İletişime Geçiniz

40/100/200Gbps Multimode OM4 12-Core MPO PB Kablo

 ON-MPO12-F4xxC Serisi 40/100/200Gbps Multimode OM4 12-Core MPO Polarite B Kablo&..

ON-MPO-FB410C @ MPO Breakout Fiber OM4 8-Core MPO 4*LC Duplex 10m İletişime Geçiniz

ON-MPO-FB410C @ MPO Breakout Fiber OM4 8-Core MPO 4*LC Duplex 10m

  ON-MPO-FB410C 40/100/200Gbps Multimode OM4 8-Core MPO 4*LC Duplex Breakout ..

ON-MPO-FB425C @ MPO Breakout Fiber OM4 8-Core 4*LC Duplex 25m İletişime Geçiniz

ON-MPO-FB425C @ MPO Breakout Fiber OM4 8-Core 4*LC Duplex 25m

  ON-MPO-FB425C 40/100/200Gbps Multimode OM4 8-Core MPO 4*LC Duplex Breakout ..