Arama

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

Göster:
Sırala:

CLR-TGS-B80A @ Tek Core BiDi SFP+ Modül 10GBase-BX LC Simplex SM 80km

 CLR-TGS-B80A # 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-ZR, tek kıl BiDi SFP TX..

CLR-TGS-B80B @ Tek Core BiDi SFP+ Modül 10GBase-BX LC Simplex SM 80km

 CLR-TGS-B80B # 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-ZR, tek kıl BiDi SFP TX..

CLR-GES-ZX80 @ Gigabit SFP Modül 1000Base-ZX LC Duplex SM 1550nm 80km

 CLR-GES-ZX80 Gigabit SFP Transceiver Modül 1000Base-ZXSinglemode Duplex LC Konnek..

CLR-GES-B80A @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 80km

 CLR-GES-B80A Gigabit SFP Transceiver Modül 1000Base-BX Bidi (tek kıl) SFP TX: 14..

CLR-GES-B80B @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 80km

 CLR-GES-B80B Gigabit SFP Transceiver Modül 1000Base-BX Bidi SFP SM Singlemode TX..