Arama

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

Göster:
Sırala:

CLR-GES-C100H @ 1000Base-T RJ45 Bakır SFP Modül 100m HP

 CLR-GES-C100H # 10/100/1000Base-T RJ45 Bakır çıkışlı SFP transceiver modül, HP..

GBT-C1705 - HP ve Aruba ile Uyumlu 1Gb SFP ve 10G SFP+ Modül

HP ve Aruba ağ cihazları [ Switch, Router vs] ile uyumlu 1Gbps  SFP ve 10Gbps SFP+ fiber o..

HP J4858D Aruba - SFP (Mini-GBIC)

 HP Aruba J4858D 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Gbic Modül [Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCV..

CLR-GES-B20HB @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 20km

 CLR-GES-B20HB # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: ..