Arama

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

Göster:
Sırala:
200G QSFP56 - 2x100G QSFP28 DAC Kablo 1m 30AWG CLR-200G-D2001 İletişime Geçiniz

200G QSFP56 - 2x100G QSFP28 DAC Kablo 1m 30AWG CLR-200G-D2001

 CLR-200G-D2001 200G QSFP56 to 2x100G QSFP28 DAC Kablo 1m 30AWG CLR-200G-D20..

ON-DAC-CH11M @ 100Gbps QSFP28 DAC Bakır Kablo 30AWG 1m

 ON-DAC-CH11M # DAC (Direct Attached Cable) QSFP28 100G 30 AWG 1m Bakır Kablo  ..

ON-DAC-CH12M @ 100Gbps QSFP28 DAC Bakır Kablo 30AWG 2m

 ON-DAC-CH12M # DAC (Direct Attached Cable) QSFP28 100G 30 AWG 2m Bakır Kablo&nb..

ON-DAC-CH13M @ 100Gbps QSFP28 DAC Bakır Kablo 30AWG 3m

 ON-DAC-CH13M # DAC (Direct Attached Cable) QSFP28 100G 30 AWG 3m Bakır Kablo&nb..

ON-MPO-F320C @ 40/100Gbps Multimode OM3 8-Core MPO PB Kablo 20m

 Onet ON-MPO-F320C # 40/100Gbps Multimode OM3 8-Core MPO Polarite B Kablo 20..

ON-MPO-FB405C @ MPO Breakout Fiber OM4 8-Core 4*LC Duplex 5m

 ON-MPO-FB405C 40/100Gbps Multimode OM4 8-Core MPO 4*LC Duplex Breakout Kablo 5Metre [..

ON-MPO-FB415C @ MPO Breakout Fiber OM4 8-Core MPO 4*LC Duplex 15m İletişime Geçiniz

ON-MPO-FB415C @ MPO Breakout Fiber OM4 8-Core MPO 4*LC Duplex 15m

 ON-MPO-FB415C # 40/100Gbps Multimode OM4 8-Core MPO 4*LC Duplex Breakout Kablo 1..