Profibus Fiber Optik Çevirici PSI-MOS-PROFIB/FO 850 E-SO @ 2708711

İletişime Geçiniz Profibus Fiber Optik Çevirici PSI-MOS-PROFIB/FO 850 E-SO @ 2708711

 

Profibus Fiber Optik Dönüştürücü, PSI-MOS-PROFIB/FO 850 E-SO, 2708711, Multimode 850nm, ST Dual Fiber, Endüstriyel

 

Profibus arayüzüne sahip endüstriyel sistemlerin uzak noktalardan kontrolü için kullanılan Profibus fiber optik çeviricidir. 1 Port ST duplex fiber portu bulunmaktadır. Raya monte edilebilir.

 

  • Tuz yüklü atmosferlere karşı artırılmış direnç için kaplamalı PCB bulunur.

 

Temel Özellikler

  • PSI bakır yineleyici ile, DIN ray konnektörleri kullanılarak, modüler biçimde kombine edilebilir
  • Besleme gerilimi ve veri sinyalleri, DIN ray konnektörleri üzerinden yönlendirilir
  • Bağlantılar, COMBICON Vidalı klemens aracılığıyla takılabilir
  • Otomatik veri hızı algılama veya DIP anahtarlar aracılığıyla sabit veri hızı ayarı
  • Yedek güç kaynağı
  • Tüm arayüzler arasında (PROFIBUS // fiber optik portlar // besleme // DIN ray konnektörü) yüksek kaliteli elektriksel izolasyon
  • Zone 2'de kullanım onayı
  • Fiber optik hatlarının sürekli izlenmesi için entegre optik diyagnostik
  • 1. bölgedeki cihazlara doğrudan bağlantı için kendinden emniyetli fiber optik arayüz (Ex op is)
  • Kritik fiber optik hatların erken uyarısı için topraksız anahtarlama kontağı
  • 12 Mbps'ye kadar tüm veri hızlarına uygun
  • Her kaskad derinlik için bit retiming
  • DNV GL uyarınca gemi yapımı onayı

 

Fiber Arayüz Özellikleri

  • 1 Port ST Duplex Fiber Konnektör
  • Multimode
  • 850nm Optik Dalgaboyu
  • 2600m haberleşme mesafesi

 

Profibus Arayüz Özellikleri

  • Profibus standardı
  • Semi-duplex çalışma modu
  • D-SUB-9 dişi konnektör
  • Seri iletim hızı ≤ 12 Mbps
  • UART (11 Bit, NRZ) dosya formatı/kodlama

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 498
  • Ürün Kodu: 2708711
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz