CLR Networks

CLR Networks küçük ve orta ölçekli kurum ve kuruluşlara yönelik ağ çözümleri global üreticisidir. Özellikle endüstriyel ve ticari ethernet POE switchler konusunda uzmanlaşmıştır.

CLR Netwoks'ün yeni nesil, yüksek teknoloji ve güvenilir ürünler sunuyor olması müşterileri için geleceğin anahtarıdır.

İnovasyon yönelimli kurumsal vizyonu, bilişim sektöründeki liderliğini sürekli ileriye odaklanarak sürdürmektir. Bu vizyonu gerçekleştirmek için üstlendiği misyon, her bir müşterisini en gelişmiş çözümlerle donatarak onların rakiplerine karşı daima bir adım önde olmalarını sağlamaktır.

CLR Networks ürün portföyünde transmisyon sistemlerinden IP tabanlı ağ ürünlerine, güvenlik çözümlerinden otomasyon ürünlerine, genişband iletişimden endüstriyel ethernet sistemlerine, görüntüden sese, IP gözetleme sistemlerinden kablosuz çözümlere kadar çok sayıda ürün grubu bulunmaktadır.


Göster:
Sırala:

10G Fiber Switch 8 RJ45 + 15 SFP+ L3 Managed # CLR-SWT-7423F

 CLR-SWT-7423F 8Port Gigabit RJ45 + 15Port 10G SFP+ Routing L3 Switch 15 ade..

10G Switch 10G Managed 24*RJ45 4*SFP+ @ CLR-SWT-2404 İletişime Geçiniz

10G Switch 10G Managed 24*RJ45 4*SFP+ @ CLR-SWT-2404

 CLR-SWT-2404 # Yönetilebilir Ethernet 10G Switch, Rack-mount24 Port Gigabit RJ45 ..

10G Switch 24 RJ45 POE + 4 SFP+ L3 Managed @ CLR-SWT-L328P

 CLR-SWT-L328P 24 Port Gigabit RJ45 POE + 4 Port 1G/10G SFP+ L3 Managed ..

10G Switch 24 RJ45 POE + 8 SFP + 4 SFP+ Managed @ CLR-SWT-2412P İletişime Geçiniz

10G Switch 24 RJ45 POE + 8 SFP + 4 SFP+ Managed @ CLR-SWT-2412P

 CLR-SWT-2412P Yönetilebilir Ethernet 10G Switch, Rack-mount24 Port PoE RJ45 + 8 P..

10G Switch 4 RJ45 + 24 SFP + 4 SFP+ Managed @ CLR-SWT-4244F İletişime Geçiniz

10G Switch 4 RJ45 + 24 SFP + 4 SFP+ Managed @ CLR-SWT-4244F

 CLR-SWT-4244F # Yönetilebilir Ethernet 10G Switch, Rack-mount4 Port RJ45 + 24 Por..

10G Switch 48 Port RJ45 PoE + 4 Port SFP+ Managed @ CLR-SWT-4804P İletişime Geçiniz

10G Switch 48 Port RJ45 PoE + 4 Port SFP+ Managed @ CLR-SWT-4804P

 CLR-SWT-4804P 48 Port 10/100/1000M Gigabit PoE RJ45 + 4 Port 10G SFP+ L2&nb..

10G Switch 8 RJ45 + 12 SFP+ L2 Managed @ CLR-SWT-7520F İletişime Geçiniz

10G Switch 8 RJ45 + 12 SFP+ L2 Managed @ CLR-SWT-7520F

 CLR-SWT-7520F # Yönetilebilir Ethernet 10G Switch, Rack-mount8 Port Gigabit RJ45 ..

10GBase-SR XFP Modül @ CLR-XFP-TG01

CLR-XFP-TG01 # 10Gbps 10GBase-SR XFP Module MM 850nm LC Duplex 300Mt# Teknik Bilgiler..

10Gbps 10GBase-LR XFP Module SM 1310nm 10km @ CLR-XFP-TG02

CLR-XFP-TG02 # 10Gbps 10GBase-LR XFP Module SM 1310nm 10km# Temel Teknik BilgilerFor..

12 Port 10G RJ45 + 2 Port SFP+ Managed @ CLR-SWT-7514C İletişime Geçiniz

12 Port 10G RJ45 + 2 Port SFP+ Managed @ CLR-SWT-7514C

 CLR-SWT-7514C # 10 Gigabit Ethernet Yönetilebilir Kenar Ağ Anahtarı, Full 10G anahtar..

12 Port 10G SFP+ L3 Yönetilebilir Ethernet Switch CLR-SWT-7312F İletişime Geçiniz

12 Port 10G SFP+ L3 Yönetilebilir Ethernet Switch CLR-SWT-7312F

 CLR-SWT-7312F 12-Port 1G/10G SFP+ L3 Managed Fiber 10G Omurga Ethernet Switch  ..

2 Kanal Koaksiyel Kablo Ethernet Çevirici # CLR-EOC-12 İletişime Geçiniz

2 Kanal Koaksiyel Kablo Ethernet Çevirici # CLR-EOC-12

 Koaksiyel Kablo Üzerinden Ethernet # CLR-EOC-12Asansörlerdeki CCTV IP kamera..

200G QSFP-DD 200GBase-SR8 MPO24 Multimode CLR-200G-SR8 İletişime Geçiniz

200G QSFP-DD 200GBase-SR8 MPO24 Multimode CLR-200G-SR8

 CLR-200G-SR8 200GBASE-SR8 QSFP-DD Multimode MPO24 Male 850nm 100m - 200Gbps  ..

200GE Ethernet QSFP56 200GBase-LR4 Dual Single Mode Fiber LC # CLR-200G-LR4 İletişime Geçiniz