Divisat DOT-100 Fiber Optic Transmitter

İletişime Geçiniz Divisat DOT-100 Fiber Optic Transmitter

 

Divisat DOT-100 Fiber Optic Transmitter - Catv + Sat 10MW 47-2150MHZ Single mode


 

CATV Fiber optik verici

 

Teknik Özellikler


 

RF konektörü F-Dişi
Optik konektör SC/APC veya FC/APC
Güç kaynağı F-Dişi
Optik parametre
Optik geri dönüş kaybıDB≥ 45
Çıkış optik dalga boyuNm1550
Çıkış optik gücüMW10 mw
Optik Fiber tipi Single mod
RF parametresi
Frekans aralığıMHz47-2150
DüzlükDB± 0.75
CATV giriş seviyesiDB & mikro; V80 ± 5
  
SATV giriş seviyesi70 ± 5
Giriş empedansıΩ75
Geri dönüş kaybıDB≥ 16
C/NDB≥ 52
CSODB≥ 60
CTBDB≥ 63
Diğer parametre
Güç kaynağıVDC12
Güç tüketimiW<2
BoyutlarMm100*98*28

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 73
  • Ürün Kodu: Divisat-DOT-100
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Divisat, DOT-100, Divisat Fiber Optic Transmitter, Catv + Sat 10MW 47-2150MHZ, divisat dot-100, single mode transmitter, DOT100, catv fiber verici