LC/UPC Fiber Optik Zayıflatıcı 3db @ ON-FOA-LC03U

LC/UPC Fiber Optik Zayıflatıcı 3db @ ON-FOA-LC03U
Optik Dalgaboyu1310nm/1550nm
Zayıflatma Değeri±0.5dB (<10dB); ±1.0dB (>10dB)
Max. PDL≤0.1dB
Maksimum Optik Güç500mw
Geri Dönüş KaybıUPC≥50 dB
APC≥60 dB
Çalışma sıcaklığı -30°C~+75°C

ON-FOA-LC03U @ Fiber Optik Attenuator LC/UPC 3dB Plug Tipi ( Dişi-Erkek)

Fiber optik sinyal seviyesini düşürmek için kullanılır. Telekom , SDH, DWDM gibi optik ağlarda optik alıcının alış hassasiyetinden daha fazla güç gelmesi durumunda optik güç seviyesini azaltarak sistemde oluşacak hataların ve kusurların önüne geçer.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 707
  • Ürün Kodu: ON-FOA-LC03U
  • Stok Durumu: Stokta var