Moxa IMC-21GA Serisi​ Endüstriyel Gigabit Ethernet-Fiber Çeviriciler

İletişime Geçiniz Moxa IMC-21GA Serisi​ Endüstriyel Gigabit Ethernet-Fiber Çeviriciler

teknik şartname

MOXA - IMC-21GA  ürününe ait teknik kılavuz için tıklayın
  • IMC-21GA: Industrial Gigabit Media Converter, SFP Slot, -10 to 60°C
  • IMC-21GA-LX-SC: Industrial Gigabit Media Converter, Single-Mode 10km, SC, -10 to 60°C
  • IMC-21GA-LX-SC-T: Industrial Gigabit Media Converter, Single-Mode 10km, SC, -40 to 75°C
  • IMC-21GA-SX-SC: Industrial Gigabit Media Converter, Multi-Mode 0.5km, SC, -10 to 60°C
  • IMC-21GA-SX-SC-T: Industrial Gigabit Media Converter, Multi-Mode 0.5km, SC, -40 to 75°C
  • IMC-21GA-T: Industrial Gigabit Media Converter, SFP Slot,  -40 to 75°C

Moxa IMC-21GA Serisi​ Endüstriyel Gigabit Ethernet-Fiber Çeviriciler  


 

IMC-21GA endüstriyel Gigabit Ethernet-fiber çeviriciler, 10/100/1000BaseT(X) ve 100/1000BaseSX/LX veya seçilen 100/1000Base SFP modülü arasında istikrarlı ve güvenilir bir çevrim sağlar.

 

IEEE 802.3az (Enerji Verimli Ethernet) ve 10K jumbo frame desteği sayesinde güç tasarrufu ve aktarım performansının iyileştirilmesine imkan tanır.

 

Potansiyel bir hasar veya kaybı önleyebilecek bir alarm tetikleme için röle çıkışına sahip IMC-21GA serisinin tüm modelleri, %100 yanma testine tabi tutulmuştur.

 

0 ila 60°C standart çalışma sıcaklık aralığı destekleyen IMC-21GA serisi, -40 ila 75°C geniş çalışma sıcaklık aralığı tercih seçeneği de sunar.​​

 

 

  • SC konektörlü 1000Base-SX/LX  veya SFP giriş desteği
  • Link Fault Pass-through (LFP) fonksiyonu
  • 10K jumbo frame desteği
  • Yedekli çift güç girişi
  • -40 ila 75°C geniş çalışma sıcaklık aralığı destekli model seçenekleri
  • IEEE 802.3az (Enerji Verimli Ethernet) uyumluluğu

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 81
  • Ürün Kodu: IMC-21GA
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: Moxa IMC-21GA, Endüstriyel Switch, Endüstriyel Media Converter, 2 Port Gigabit Switch, 2 Port Endüstriyel Switch, CLR-IES-GXXS serisi Gigabit Fiber Uplink Endüstriyel Ethernet Yönetilemez Switchler, Endüstriyel Gigabit Converter