NETATMO NIS01-EU Akıllı İç Mekan Siren

İletişime Geçiniz NETATMO NIS01-EU Akıllı İç Mekan Siren

 

uygulama 1

 

uygulama 2

 

NETATMO NIS01-EU Akıllı İç Mekan Siren

 

Evlerinizi hırsızlığa karşı daha iyi korumak için davetsiz misafirleri korkutup uzaklaştırın

 

 

10 DAKİKADAN KISA SÜREDE KOLAY KURULUM

Siren'in kurulumu zahmetsizdir ve sabitlemek için iki seçeneğiniz vardır: duvara veya tavana yapıştırabilir veya vidalayabilirsiniz. Kurulum için Bilgi Teknolojileri bilgisi gerekmez. Netatmo Güvenlik Uygulamasını indirin ve müşterinin Wi-Fi şifresini girin. BT becerileri gerekmez.

 

Pille çalışan veya kablolu
Siren, kablolu veya pille çalıştırılabilir. 2 yıl kullanım ömrüne sahip 4 adet AA pil ürüne zaten takılmıştır.

 

Güvenlik portföyünüzü genişletin
Netatmo Akıllı İç Mekan Kamerası ve Sireniyle müşterilerinize evlerini daha iyi koruyan eksiksiz bir güvenlik sistemi sunabilirsiniz.

 

Güçlü 110 dB alarm
Evinizden uzaktayken Netatmo'nun Akıllı İç Mekan Kamerası tarafından bilinmeyen bir yüz algılanırsa, Siren hırsızı korkutup kaçırmak için hemen 110 dB'lik güçlü bir alarmı tetikler. Ayrıca akıllı telefonunuzda bir uyarı ve davetsiz misafirin bir videosunu alırsınız.

 

Evden ayrılırken veya eve gelirken otomatik kurma/devre dışı bırakma
Diğer alarm sistemlerinden farklı olarak, Netatmo güvenlik sistemi, müşterileriniz evden ayrıldığında veya eve döndüğünde kendini otomatik olarak devreye alır ve devreden çıkarır. Girilecek stresli bir geri sayım veya kod yok.

 

Önceden kaydedilmiş sesler
Siren, köpek havlaması ve diğer ev sesleri gibi önceden kaydedilmiş çeşitli seslerle birlikte gelir. Müşterileriniz, varlığı simüle etmek ve böylece hırsızların evlerine girmesini engellemek için onları oynamayı seçebilir.

 

Müdahale tespiti
Siren ayrıca alarmı tetikleyen ve birisi onu devre dışı bırakmaya çalıştığında müşterilerinizi akıllı telefonlarında anında uyaran bir hareket sensörüne sahiptir.

 

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 356
  • Ürün Kodu: NIS01-EU
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz