O1023TB.1 @ SC/UPC SM 9/125µ Tight Buffer Pigtail 1m

İletişime Geçiniz O1023TB.1 @ SC/UPC SM 9/125µ Tight Buffer Pigtail 1m

 

O1023TB.1 # SC/UPC SM  9/125μ LSZH Tight Buffer 1m Fiber Optik Pigtail 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 753
  • Ürün Kodu: O1023TB.1
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: OS1, fiber pigtail, SC/UPC