ON-920012 @ SC/APC SM G.657 OS1 9/125μ LSZH Pigtail 1m

ON-920012 @ SC/APC SM G.657 OS1 9/125μ LSZH Pigtail 1m

 

ON-920012 SC/APC SM G.657 OS1 9/125μ LSZH 1Mt Fiber Optik Pigtail 


 

Fiber optik pigtailler ODF, fiber terminasyon kutusu, Fiber optik patch panel ve dağıtım kutusu gibi fiber optik yönetim ekipmanlarında kullanılır.

Pigtailler, “physical contact zirconia ceramic ferrule” konnektörleriyle sonlandırılmakta ve yüksek iletim kalitesini garantileyen hassas fabrika montajı ve parlatma teknikleriyle üretilmektedir.

SC/APC fiber optik pigtaillerin bir ucu SC/APC fiber optik konektör ile sonlandırılmış, diğer ucu fiber optik kabloya eklenmek üzere boş bırakılmıştır. Fusion splice için uygundur. 

"G.657" bükmeye karşı duyarsız singlemode fiber optik pigtail için kullanılır. Bu pigtailler oldukça esnektir ve bükme durumunda kayıp oluşturmaz. 

 

Temel Özellikler


  • Singlemode (G.657)
  • OS1 ( 9/125μ )
  • SC/APC Konnektör
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Insertion Loss < 0.5dB 
  • Return Loss > 55dB
Model Bilgileri
Ürün KoduON-920012
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode (G.657)
Fiber StandardıOS1
Uzunluk1m
Dış KılıfLSZH
RenkSarı veya Beyaz
Fiber Optik Pigtail Özellikleri
Core/Clad9/125μ
Konnektör TipiSC/APC
Insertion Loss< 0.5dB
Return Loss> 55dB

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1664
  • Ürün Kodu: ON-920012
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: SC/APC Pigtail, G657 SC/APC, G657 A2B2, ON-FPT-SCG100A