ON-AOC-FB310M @ 40G QSFP+ 4*SFP+ MM OM3 AOC Kablo 10m

ON-AOC-FB310M @ 40G QSFP+ 4*SFP+ MM OM3 AOC Kablo 10m

 

ON-AOC-FB310M # AOC (Active Optical Cable) 40G QSFP+ 4*SFP+ Multimode OM3 Kablo 10m

İki ucu transciever modül ile fabrikasyon olarak sonlandırılmış 40Gbit hızında veri iletimi gerçekleştiren fiber optik ara bağlantı kablosudur. Cihazlar üzerindeki QSFP+ ve SFP+ portlarına direkt olarak takılmaktadır. Bir ucu QSFP+ diğer ucu ise 4 adet 10G SFP+ modül ile sonlandırılmıştır. Depolama alanı ağı, veri merkezi ve yüksek performanslı bilgi işlem bağlantısı vb. Alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. 

 

Teknik Özellikler

  • Multimode
  • OM3 (50/125μ)
  • 40Gbps Veri Transferi
  • "QSFP+"-"SFP+"

 

Model Bilgileri
Ürün KoduON-AOC-FB310M
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM3
DAC/AOC Kablo Özellikleri
Uzunluk10m
Veri Transfer Hızı40Gbps
Transceiver Modülü 1QSFP+
Transceiver Modülü 2SFP+
Kablo TipiFiber
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı0°C ~ 70 °C

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2441
  • Ürün Kodu: ON-AOC-FB310M
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: AOC OM3 Kablo