Fiber LC Pigtail SM LSZH 1Metre ON-FPT-LCS100

Fiber LC Pigtail SM LSZH 1Metre ON-FPT-LCS100

 

LC/UPC Singlemode FO Pigtail Teknik Şartnamesi


Marka: ONET Cabling Solutions

Model: ON-FPT-LCS100


 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

 

Teknik Şartname

  • Fiber optik pigtailler; ODF, fiber optik patch panel ve dağıtım kutusu gibi fiber optik sonlandırma ekipmanlarında, FO kablo içindeki damarları konnektör ile sonlanmış hale getirmek amacıyla kullanılabilmelidir.
  • FO pigtailin fiber optik çalışma modu Singlemode (SM) olmalıdır.
  • Pigtail yapımında kullanılan kablo en az OS1 9/125μ standardını karşılamalıdır.
  • FO pigtailin A ucu LC/UPC konnektör ile sonlandırılmış, B ucu ise fiber kablonun damarına Fusion Splice yöntemiyle kaynak yapılmak üzere boş bırakılmış olmalıdır.
  • Pigtailin fiber optik kablo damarının malzemesi LSZH özelliğine, yani halojensiz ve yandığında düşük miktarda duman yayma özelliğine sahip olmalıdır.
  • FO konnektörlerin kalitesini belirleyen parametrelerden olan, geri yansıyan ışığın geçen ışığa oranı "Geri Dönüş Kaybı (Return Loss - RL)” değeri, LC konnektörde 45dB’den daha yüksek olmalıdır.
  • Konnektörlerin araya giriş kaybı olarak adlandırılan “Insertion Loss – IL” değeri, LC konnektörde 0.5dB’den daha düşük olmalıdır.
  • Fiber Optik pigtailler fabrikasyon üretim olmalıdır.

 

 

 

ON-FPT-LCS100  LC/UPC SM 9/125μ LSZH 1Metre Fiber Optik Pigtail 


 

Fiber optik pigtailler ODF, fiber terminasyon kutusu, Fiber optik patch panel ve dağıtım kutusu gibi fiber optik yönetim ekipmanlarında kullanılır.

Pigtailler, “physical contact zirconia ceramic ferrule” konnektörleriyle sonlandırılmakta ve yüksek iletim kalitesini garantileyen hassas fabrika montajı ve parlatma teknikleriyle üretilmektedir.

LC/UPC fiber optik pigtaillerin bir ucu LC fiber optik konektör ile sonlandırılmış, diğer ucu fiber optik kabloya eklenmek üzere boş bırakılmıştır. Fusion splice için uygundur. 

Fiber LC SM pigtail bir ucu LC konektörle sonlandırılmış ve diğer ucu açık bırakılmış, tek modlu (SM) fiber optik kablodur. Fiber optik ağlarda bağlantı noktalarının sonlandırılması ve çeşitli cihazlara veya diğer fiber optik kablolara bağlanması için kullanılır.

Bir ucu fiber optik konektörle sonlandırılmış, diğer ucu ise açık bırakılmış kısa fiber kablo parçasıdır. Pigtail kablolar, fiber optik bağlantıların sonlandırılması için kullanılır. Açık uç, birleştirilmesi gereken diğer fiber optik kablolara füzyon ekleme veya mekanik ekleme yöntemiyle bağlanır

 

Temel Özellikler


  • Singlemode 
  • OS1, OS2 ( 9/125μ )
  • LC/UPC Konnektör
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Insertion Loss < 0.5dB 
  • Return Loss > 55dB
Model Bilgileri
Ürün KoduON-FPT-LCS100
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Fiber StandardıOS1
Uzunluk1m
Dış KılıfLSZH
RenkSarı veya Beyaz
Fiber Optik Pigtail Özellikleri
Core/Clad9/125μ
Konnektör TipiLC/UPC
Insertion Loss< 0.5dB
Return Loss> 55dB

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2467
  • Ürün Kodu: ON-FPT-LCS100
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Fiber Optik Pigtail, LC Pigtail, LC SM Pigtail