ON-FPT-LCS100A @ LC/APC SM OS1 9/125μ LSZH Pigtail 1m

ON-FPT-LCS100A @ LC/APC SM OS1 9/125μ LSZH Pigtail 1m

 

LC/APC Singlemode FO Pigtail Teknik Şartnamesi


Marka: ONET Cabling Solutions

Model: ON-FPT-LCS100A


 

teknik şartnameÜrüne ait teknik şartname için tıklayın

 

 

 

 

Teknik Şartname

  • Fiber optik pigtailler; ODF, fiber optik patch panel ve dağıtım kutusu gibi fiber optik sonlandırma ekipmanlarında, FO kablo içindeki damarları konnektör ile sonlanmış hale getirmek amacıyla kullanılabilmelidir.
  • FO pigtailin fiber optik çalışma modu Singlemode (SM) olmalıdır.
  • Pigtail yapımında kullanılan kablo en az OS1 9/125μ standardını karşılamalıdır.
  • FO pigtailin A ucu LC/APC konnektör ile sonlandırılmış, B ucu ise fiber kablonun damarına Fusion Splice yöntemiyle kaynak yapılmak üzere boş bırakılmış olmalıdır.
  • Pigtailin fiber optik kablo damarının malzemesi LSZH özelliğine, yani halojensiz ve yandığında düşük miktarda duman yayma özelliğine sahip olmalıdır.
  • FO konnektörlerin kalitesini belirleyen parametrelerden olan, geri yansıyan ışığın geçen ışığa oranı "Geri Dönüş Kaybı (Return Loss - RL)” değeri, LC/APC konnektörde 45dB’den daha yüksek olmalıdır.
  • Konnektörlerin araya giriş kaybı olarak adlandırılan “Insertion Loss – IL” değeri, LC/APC konnektörde 0.5dB’den daha düşük olmalıdır.
  • Fiber Optik pigtailler fabrikasyon üretim olmalıdır.

 

 

 

ON-FPT-LCS100A #​ LC/APC SM OS1 9/125μ LSZH 1m Fiber Optik Pigtail

Fiber optik pigtailler ODF, fiber terminasyon kutusu, Fiber optik patch panel ve dağıtım kutusu gibi fiber optik yönetim ekipmanlarında kullanılır.

Pigtailler, “physical contact zirconia ceramic ferrule” konnektörleriyle sonlandırılmakta ve yüksek iletim kalitesini garantileyen hassas fabrika montajı ve parlatma teknikleriyle üretilmektedir.

LC/APC fiber optik pigtaillerin bir ucu LC/APC fiber optik konektör ile sonlandırılmış, diğer ucu fiber optik kabloya eklenmek üzere boş bırakılmıştır. Fusion splice için uygundur. 

Temel Özellikler

  • Singlemode 
  • OS1 ( 9/125μ )
  • LC/APC Konnektör
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Insertion Loss < 0.5dB 
  • Return Loss > 55dB
Model Bilgileri
Ürün KoduON-FPT-LCS100A
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Fiber StandardıOS1
Uzunluk1m
Dış KılıfLSZH
RenkSarı veya Beyaz
Fiber Optik Pigtail Özellikleri
Core/Clad9/125μ
Konnektör TipiLC/APC
Insertion Loss< 0.5dB
Return Loss> 55dB

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2208
  • Ürün Kodu: ON-FPT-LCS100A
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: OS1, fiber pigtail, LC/APC