ON-FPT-LCS201A @ LC/APC SM OS2 9/125μ LSZH Pigtail 1,5m

ON-FPT-LCS201A @ LC/APC SM OS2 9/125μ LSZH Pigtail 1,5m

 

ON-FPT-LCS201A # LC/APC SM OS2 9/125μ LSZH 1,5m Fiber Optik Pigtail

Fiber optik pigtailler ODF, fiber terminasyon kutusu, Fiber optik patch panel ve dağıtım kutusu gibi fiber optik yönetim ekipmanlarında kullanılır.

Pigtailler, “physical contact zirconia ceramic ferrule” konnektörleriyle sonlandırılmakta ve yüksek iletim kalitesini garantileyen hassas fabrika montajı ve parlatma teknikleriyle üretilmektedir.

LC/APC fiber optik pigtaillerin bir ucu LC/APC fiber optik konektör ile sonlandırılmış, diğer ucu fiber optik kabloya eklenmek üzere boş bırakılmıştır. Fusion splice için uygundur. 

Temel Özellikler

  • Singlemode 
  • OS1 ( 9/125μ )
  • LC/APC Konnektör
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Insertion Loss < 0.5dB 
  • Return Loss > 55dB
Model Bilgileri
Ürün KoduON-FPT-LCS201A
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Fiber StandardıOS2
Uzunluk1,5m
Dış KılıfLSZH
RenkSarı veya Beyaz
Fiber Optik Pigtail Özellikleri
Core/Clad9/125μ
Konnektör TipiLC/APC
Insertion Loss< 0.5dB
Return Loss> 55dB

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 548
  • Ürün Kodu: ON-FPT-LCS201A
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: OS2, fiber pigtail, LC/APC