ON-FPT-SCS201A @ SC/APC SM OS2 9/125μ LSZH Pigtail 1,5m G652D

ON-FPT-SCS201A @ SC/APC SM OS2 9/125μ LSZH Pigtail 1,5m G652D

 

Teknik katalogSC/APC Singlemode OS2 Fiber Optik Pigtail'e ait teknik katalog için tıklayın
  

 

ON-FPT-SCS201A #​ SC/APC SM OS2 9/125μ LSZH 1,5m Fiber Optik Pigtail, G652D


 

Fiber optik pigtailler ODF, fiber terminasyon kutusu, Fiber optik patch panel ve dağıtım kutusu gibi fiber optik yönetim ekipmanlarında kullanılır.

Pigtailler, “physical contact zirconia ceramic ferrule” konnektörleriyle sonlandırılmakta ve yüksek iletim kalitesini garantileyen hassas fabrika montajı ve parlatma teknikleriyle üretilmektedir.

SC/APC fiber optik pigtaillerin bir ucu SC/APC fiber optik konektör ile sonlandırılmış, diğer ucu fiber optik kabloya eklenmek üzere boş bırakılmıştır. Fusion splice için uygundur. 

 

Temel Özellikler


  • Singlemode 
  • OS2 ( 9/125μ )
  • SC/APC Konnektör
  • G652D
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Insertion Loss < 0.5dB 
  • Return Loss > 55dB
Model Bilgileri
Ürün KoduON-FPT-SCS201A
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Fiber StandardıOS2
Uzunluk1,5m
Dış KılıfLSZH
RenkSarı veya Beyaz
Fiber Optik Pigtail Özellikleri
Core/Clad9/125μ
Konnektör TipiSC/APC
Insertion Loss< 0.5dB
Return Loss> 55dB

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2032
  • Ürün Kodu: ON-FPT-SCS201A
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: ON-FPT-SCS201A, SC/APC Pigtail, Singlemode Pigtail, SM Pigtail, SC/APC Açılı Pigtail, SC/APC Yeşil Pigtail