ON-FSP-FC132U @ 1:32 SM FC/UPC Fiber Optik PLC Splitter 1m

ON-FSP-FC132U @ 1:32 SM FC/UPC Fiber Optik PLC Splitter 1m

 

ON-FSP-FC132U # 1:32 Singlemode FC/UPC Fiber Optik PLC Sinyal Bölücü 1m

1 FC/UPC fiber girişi ve 32 FC/UPC fiber çıkışı bulunan sinyal bölücüler gelen optik sinyali 32'ye bölerek farklı noktalara dağıtmak amacıyla kullanılır. Sinyal bölücülerde her bölme 3 dB kayıp oluşturur. 1:32 splitter da 15 dB optik kayıp oluşur.

Telekom ve Haberleşme Sistemleri, FTTH Eve kadar fiber uygulamaları, CATV Fiber optik üzerinden kablolu TV Dağıtım Şebekeleri, PON Pasif Optik Ağlar, Test ve Ölçüm Cihazları gibi alanlarda kullanılmaktadır.

 

Temel Bilgiler

  • ABS Plastik
  • Çalışma Dalga Boyu 1260nm - 1650nm
  • Fiber Optik Kablo Tipi G652D
  • Insertion Loss 16,5dB
  • Return Loss ≥ 55dB
  • Polarizasyon Bağlı Kayıp 0,2dB
  • Dalgaboyuna Bağlı Kayıp 0,3dB
  • Kayıp Homojenliği 1,5dB
  • Çalışma Sıcaklığı -40ºC ~ 85ºC

 

Model Bilgileri
Ürün KoduON-FSP-FC132U
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Bölme Oranı1:32
Fiber ModuSinglemode
Optik Dalgaboyu1260nm - 1650nm
Fiber Konnektör TipiFC/UPC
Optik Kaybı15 dB
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-40°C ~ 85°C
Dosya Adı
Fiber Optik PLC Splitter Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 352
  • Ürün Kodu: ON-FSP-FC132U
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: FC/UPC Splitter