ON-MPO-F425C @ 40/100Gbps Multimode OM4 8-Core MPO PB Kablo 25m

İletişime Geçiniz ON-MPO-F425C @ 40/100Gbps Multimode OM4 8-Core MPO PB Kablo 25m

 

ON-MPO-F425C # 40/100Gbps Multimode OM4 8-Core MPO Polarite B Kablo 25m

QSFP+ ve QSFP28 transceiver modülleri birbirine 40/100Gbps hızında bağlamak için kullanılır. Multimode OM4 kablonun her iki ucu yüksek performanslı ve düşük kayıplı MPO dişi (un-pinned) konnektörle sonlandırılmıştır. 

QSFP+ ve QSFP28 transceiver modüllerde 12 pinli MPO/MTP tipi arayüz mevcuttur. Bu arayüz, 4 x 10G kanal kullanarak 40G ve 4 x 25G kanal kullanarak 100G (8 adet fiber: 4 x TX ve 4 x RX ) transmisyon hızına ulaşır. MPO ara kablonun konnektörleri içinde 12 adet fiber bağlı olmakla birlikte sadece 8 adedi trunk olarak çalışmaktadır. Bu bağlantı şekline Polarite Tip B denir.

 

 Teknik Özellikler 

  • Multimode
  • OM4
  • MPO Dişi - MPO Dişi
  • 40/100Gbps veri hızı
  • Polarite B 
  • LSZH
  • Yüksek hızlı networklere uygun olarak insertion loss değeri çok düşüktür
  • Uygulama alanları: Datacenter altyapılarında QSFP+ modüllere takılır

 

Polarite B

 

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduON-MPO-F425C
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM4
Uzunluk25m
Dış KılıfLSZH
RenkViolet
Fiber Optik Patch Cord Özellikleri
Core/Clad50/125μ
Konnektör Tipi AMPO Dişi
Konnektör Tipi BMPO Dişi
Uygun Transciever ModüllerQSFP+, QSFP28
Desteklediği Veri Hızları40Gbps ve 100Gbps
MPO Zayıflama≤ 0,6 dB
MPO Return Loss≥ 20 dB
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-20℃ ~ +60℃
Dosya Adı
ON-MPO-F4XXC Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1655
  • Ürün Kodu: ON-MPO-F425C
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: OM4 MPO Kablo