SC-SC MM Duplex OM3 LSZH Patch Cord 1Metre ON-PCD-M31101

SC-SC MM Duplex OM3 LSZH Patch Cord 1Metre ON-PCD-M31101

ONET OM3 Fiber Patch Kablo Teknik Özellikler


 

 Onet OM3 Fiber Optik Patch Kablo teknik katalog için tıklayın

 

Onet Kablolama ON-PCD-M31101​ Fiber Optik Patch Kablo SC/UPC-SC/UPC MM Multimode OM3 50/125μ Duplex LSZH 1Metre


 

SC-SC: Kablonun her iki ucunda da SC konnektörler bulunur, bu da doğrudan bağlantı yapmayı sağlar.

Fiber OM3 patch cordlar yüksek bandgenişliği gerektiren ethernet uygulamalarında, patch panel (sonlandırma paneli) ile ağ cihazı arasında veya cihaz-cihaz arası bağlantıda kullanılırlar. 

Multimode uygulamaları destekleyen Ethernet ve Fiber ağları üzerinden yüksek hızlı, yüksek bant genişliğinde veri iletimi için 50/125μ fiber içerir.

1000Base-SX, 1GE, 10GE, 40GE ve 100GE fiber ethernet uygulamaları için idealdir.

 

Temel Özellikler


  • Multimode 
  • OM3 ( 50/125μ )
  • Konnektör Tipi A: SC/UPC
  • Konnektör Tipi B: SC/UPC
  • Duplex
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)

 

Datacenter, Enterprise ağlar, Telekom Odaları, Bulut (Cloud) Depolama Sunucu bağlantıları gibi çok geniş kullanım alanına sahiptir. Yüksek veri taşıma kapasitesine sahip olması sebebiyle kablo karmaşalarından kurtulmanızı sağlar.

 

Uygulamalar:

  • Veri Merkezleri: OM3 fiber, yüksek bant genişliği ve düşük gecikme gerektiren veri merkezlerinde yaygın olarak kullanılır.
  • Ağ Altyapısı: Yerel ağlar (LAN) ve geniş alan ağları (WAN) için uygun olup, özellikle yüksek veri aktarım hızlarına ihtiyaç duyulan yerlerde tercih edilir.
  • Kısa Mesafe İletişim: OM3 fiber, 300 metreye kadar olan mesafelerde 10 GbE bağlantılarında optimal performans sunar.
Model Bilgileri
Ürün KoduON-PCD-M31101
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM3
Uzunluk1m
Fiber SayısıDuplex
Dış KılıfLSZH
RenkTurkuaz
Fiber Optik Patch Cord Özellikleri
Core/Clad50/125μ
Konnektör Tipi ASC/UPC
Konnektör Tipi BSC/UPC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2612
  • Ürün Kodu: ON-PCD-M31101
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: SC-SC MM OM3 Patch, SC/SC Fiber Patch, SC-SC Fiber Kablo, MM SC-SC Dublex Fiber Optik Patchcord Multi Mode, Sc-Sc Fiber Optik Patch Kablo, SC - SC Patchcord Duplex MM 50/125, SC-SC LSZH F/O, Fiber Bağlantı Kablosu, Multimode OM 3 50/125 Duplex, SC SC MM OM3 50/125 F/O PATCH CORD, FO LSZH Patch Cord SC-SC MM 50/125 OM3 Duplex