SC-SC MM Duplex OM2 50/125μ LSZH Patch Cord

SC-SC MM Duplex OM2 50/125μ LSZH Patch Cord

 

SC-SC MM Duplex OM2 50/125μ LSZH Patch Cord'ları aşağıdaki sipariş numaraları ile sipariş edebilirsiniz.


 

ON-PCD-M21101Fiber Optik Patch Cord @ SC to SC Duplex OM2 MM 50/125μ LSZH 1M
ON-PCD-M21102Fiber Optik Patch Cord @ SC to SC Duplex OM2 MM 50/125μ LSZH 2M
ON-PCD-M21103Fiber Optik Patch Cord @ SC to SC Duplex OM2 MM 50/125μ LSZH 3M
ON-PCD-M21105Fiber Optik Patch Cord @ SC to SC Duplex OM2 MM 50/125μ LSZH 5M
ON-PCD-M21110Fiber Optik Patch Cord @ SC to SC Duplex OM2 MM 50/125μ LSZH 10M

 

SC/UPC-SC/UPC Multimode OM2 50/125μ Duplex LSZH 1m Fiber Optik Patch Kablo


OM2 patch cordlar yüksek bandgenişliği gerektiren ethernet uygulamalarında, patch panel (sonlandırma paneli) ile ağ cihazı arasında veya cihaz-cihaz arası bağlantıda kullanılırlar. Multimode uygulamaları destekleyen Ethernet ve Fiber ağları üzerinden yüksek hızlı, yüksek bant genişliğinde veri iletimi için 50/125μ fiber içerir.

  • 1000Base-SX, 10GBase-SR

Datacenter, Enterprise ağlar, Telekom Odaları, Bulut (Cloud) Depolama Sunucu bağlantıları gibi çok geniş kullanım alanına sahiptir. Yüksek veri taşıma kapasitesine sahip olması sebebiyle kablo karmaşalarından kurtulmanızı sağlar.

Temel Özellikler

  • Multimode 
  • OM2 ( 50/125μ )
  • Konnektör Tipi A: SC/UPC
  • Konnektör Tipi B: SC/UPC
  • Duplex
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)

 

Model Bilgileri
Ürün KoduON-PCD-M211XX
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM2
Fiber SayısıDuplex
Dış KılıfLSZH
RenkTuruncu
Fiber Optik Patch Cord Özellikleri
Core/Clad50/125μ
Konnektör Tipi ASC/UPC
Konnektör Tipi BSC/UPC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 87
  • Ürün Kodu: ON-PCD-M211XX
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: SC-SC MM OM2 Patch, SC/SC Fiber Patch, SC-SC Fiber Kablo, MM SC-SC Dublex Fiber Optik Patchcord Multi Mode, Sc-Sc Fiber Optik Patch Kablo, SC - SC Patchcord Duplex MM 50/125, SC-SC LSZH F/O, Fiber Bağlantı Kablosu