ON-PCD-M33302 @ LC-LC MM Duplex OM3 50/125μ LSZH Patch Cord 2m

ON-PCD-M33302 @ LC-LC MM Duplex OM3 50/125μ LSZH Patch Cord 2m

ONET OM3 Fiber Patch Kablo Teknik Özellikler


 

Teknik katalog

Onet OM3 Fiber Optik Patch Kablo teknik katalog için tıklayın

 

 

 

ON-PCD-M33302 LC/UPC-LC/UPC Multimode OM3 50/125μ Duplex LSZH 2Metre Fiber Optik Patch Kablo 


 

OM3 patch cordlar yüksek bandgenişliği gerektiren ethernet uygulamalarında, patch panel (sonlandırma paneli) ile ağ cihazı arasında veya cihaz-cihaz arası bağlantıda kullanılırlar. 

Multimode uygulamaları destekleyen Ethernet ve Fiber ağları üzerinden yüksek hızlı, yüksek bant genişliğinde veri iletimi için 50/125μ fiber içerir.

  • Gigabit 1000Base-SX, 10Gbps 10GBase-SR ve 40Gbps 40GBase-SR4 Ethernet, 100GE

Datacenter, Enterprise ağlar, Telekom Odaları, Bulut (Cloud) Depolama Sunucu bağlantıları gibi çok geniş kullanım alanına sahiptir. Yüksek veri taşıma kapasitesine sahip olması sebebiyle kablo karmaşalarından kurtulmanızı sağlar.

 

Temel Özellikler


  • Multimode 
  • OM3 ( 50/125μ )
  • Konnektör Tipi A: LC/UPC
  • Konnektör Tipi B: LC/UPC
  • Duplex
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)

 

Model Bilgileri
Ürün KoduON-PCD-M33302
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM3
Uzunluk2m
Fiber SayısıDuplex
Dış KılıfLSZH
RenkTurkuaz
Fiber Optik Patch Cord Özellikleri
Core/Clad50/125μ
Konnektör Tipi ALC/UPC
Konnektör Tipi BLC/UPC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2593
  • Ürün Kodu: ON-PCD-M33302
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: LC-LC MM OM3 Patch, LC/LC Fiber Patch, LC-LC Fiber Kablo, MM LC-LC Dublex Fiber Optik Patchcord Multi Mode, Lc-Lc Fiber Optik Patch Kablo, LC - LC Patchcord Duplex MM 50/125, LC-LC LSZH F/O, Fiber Bağlantı Kablosu, LC LC MM OM3 2Metre, LC-LC OM3 Fiber Patch Kablo, MM OM3 10G fo kablo 2mt