ON-PCD-M33310 @ LC-LC MM Duplex OM3 50/125μ LSZH Patch Cord 10m

ON-PCD-M33310 @ LC-LC MM Duplex OM3 50/125μ LSZH Patch Cord 10m

ONET OM3 Fiber Patch Kablo Teknik Özellikler


 

Teknik katalog

Onet OM3 Fiber Optik Patch Kablo teknik katalog için tıklayın

 

 

 

ON-PCD-M33310​ # LC/UPC-LC/UPC Multimode OM3 50/125μ Duplex LSZH 10m Fiber Optik Patch Kablo

OM3 patch cordlar yüksek bandgenişliği gerektiren ethernet uygulamalarında, patch panel (sonlandırma paneli) ile ağ cihazı arasında veya cihaz-cihaz arası bağlantıda kullanılırlar. Multimode uygulamaları destekleyen Ethernet ve Fiber ağları üzerinden yüksek hızlı, yüksek bant genişliğinde veri iletimi için 50/125μ fiber içerir.

  • 1000Base-SX, 10GBase-SR

Datacenter, Enterprise ağlar, Telekom Odaları, Bulut (Cloud) Depolama Sunucu bağlantıları gibi çok geniş kullanım alanına sahiptir. Yüksek veri taşıma kapasitesine sahip olması sebebiyle kablo karmaşalarından kurtulmanızı sağlar.

Temel Özellikler

  • Multimode 
  • OM3 ( 50/125μ )
  • Konnektör Tipi A: LC/UPC
  • Konnektör Tipi B: LC/UPC
  • Duplex
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Model Bilgileri
Ürün KoduON-PCD-M33310
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM3
Uzunluk10m
Fiber SayısıDuplex
Dış KılıfLSZH
RenkTurkuaz
Fiber Optik Patch Cord Özellikleri
Core/Clad50/125μ
Konnektör Tipi ALC/UPC
Konnektör Tipi BLC/UPC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2358
  • Ürün Kodu: ON-PCD-M33310
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: LC-LC MM OM3 Patch, LC/LC Fiber Patch, LC-LC Fiber Kablo, MM LC-LC Dublex Fiber Optik Patchcord Multi Mode, Lc-Lc Fiber Optik Patch Kablo, LC - LC Patchcord Duplex MM 50/125, LC-LC LSZH F/O, Fiber Bağlantı Kablosu