FAPS-M211010 @ SC-SC MM Simplex OM2 50/125μ LSZH Armoured Patch Cord 10m

FAPS-M211010 @ SC-SC MM Simplex OM2 50/125μ LSZH Armoured Patch Cord 10m

 

FAPS-M211010 Onet Kablolama​ SC/UPC-SC/UPC MM Simplex OM2 50/125μ LSZH 10m Fiber Optik Çelik Zırhlı Patch Kablo


 

Multimode OM2 fiber patch cordlar yüksek bandgenişliği gerektiren ethernet uygulamalarında, patch panel (sonlandırma paneli) ile ağ cihazı arasında veya cihaz-cihaz arası bağlantıda kullanılırlar.

Çelik zırhlı patch kablolar ortam koşullarının çok zor olduğu iç ortamlarda fiber optik uygulamalarda kullanılır. Endüstriyel tesislerde ortam koşullarının ağır olduğu alanlarda normal patch kablo yerine mutlaka çelik zırhlı fiber patch kablolar tercih edilmelidir. 

Çelik zırhından dolayı ezilmelere, kopma ve kırılmalara karşı normal patch cord kablolarına göre çok daha dayanıklıdır. Kevlar ipi extra mukavemet sağlar. 

Multimode uygulamaları destekleyen Ethernet ve Fiber ağları üzerinden yüksek hızlı, yüksek bant genişliğinde veri iletimi için 9/125μ fiber içerir.

  • 1000Base-SX, 10GBase-SR

Datacenter, Enterprise ağlar, Telekom Odaları, Bulut (Cloud) Depolama Sunucu bağlantıları gibi çok geniş kullanım alanına sahiptir. Yüksek veri taşıma kapasitesine sahip olması sebebiyle kablo karmaşalarından kurtulmanızı sağlar.

 

Temel Özellikler


  • Multimode 
  • OM2 ( 50/125μ )
  • Konnektör Tipi A: SC/UPC
  • Konnektör Tipi B: SC/UPC
  • Çelik Zırhlı (Armoured)
  • Simplex
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Model Bilgileri
Ürün KoduFAPS-M211010
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM2
Uzunluk10m
Fiber SayısıSimplex
Dış KılıfLSZH
RenkGri
Fiber Optik Patch Cord Özellikleri
Core/Clad50/125μ
Konnektör Tipi ASC/UPC
Konnektör Tipi BSC/UPC
KorumaÇelik Zırhlı (Armoured)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 2002
  • Ürün Kodu: FAPS-M211010
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: SC-SC Armoured, Çelik Zırhlı Fiber Patch Kablo, Armoured Fiber Patch Cord, SC/SC Fiber Patch, FAPS-M211010