TZK-SCS @ Fiber Optik SC Simplex Toz Kapağı

TZK-SCS @ Fiber Optik SC Simplex Toz Kapağı

 

TZK-SCS  Fiber Optik SC Simplex / LC Duplex Toz Kapağı


 

Fiber optik sonlandırma kutularını tozdan korumak için adaptör takılmayan boş portlarına takılır. SC Simplex ve LC Duplex portlar için uygundur.

Ayrıca, ağ cihazları üzerinde bulunan, kullanılmayan boş SFP yuvalarını tozdan korumak için kullanılır

 

 

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduTZK-SCS
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
RenkSiyah

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 3900
  • Ürün Kodu: TZK-SCS
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: fiber sonlandırma aksesuarları, SC Toz Kapağı, LC Toz Kapağı, SFP Toz Kapağı